Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Düşman Askeri Görmek

Rüyada düşman askeri görmek ne demektir?

Rüyayı gördüğüm gece yatmadan önce haberlerde bordo bereli askerlerimizin görüntülerini izledim, , zaten hayalim bordo bereli asker olmak ve bu göreve kavuşmak en büyük dileğim ve haberlerden sonra uyudum. Rüyamda ben bordo bereli özel kuvvetler askeri idim ve savaştığımız yerde düşman askerleri bir binada sivilleri rehin almışlar ve onları kalkan olarak kullanarak bizimle savaşıyordu. Arada siviller olduğu için onlarla savaşırken zorlanıyorduk, rahat ateş edemiyorduk. Ben rüyada keskin nişancıydım, komutanın “Yiğit şu karşı binaya çık, oradan düşman askerleri temizle” dedi. “Tamam komutanım dedim ve yanımda bir arkadaşımla komutanımın gösterdiği binanın üçüncü katına çıktım.

Gerçekten komutanımın söylediği gibi buranın görüşü çok iyiydi. Düşman askerlerini bulundukları binada teker teker öldürdüm. Düşmanları tamamen temizledik ve binada tutulan sivilleri kurtardık. Bu rüyam neye işaret olabilir, bordo bereli olabilecek miyim? Teşekkürler. 15, Erkek, Bekar, Öğrenciyim

Rüyada düşman askeri görmek neye yorulur?

Yiğit merhaba, rüyalar aslında kişini içinde olduğu ruh halinin yansımasıdır ve insanlar günlük yaşamda hangi olaylardan etkileniyorsa, hangi duyguları yaşıyorsa o konuda yoğun olarak rüya görürler. Yani bit ülkede deprem olduğunda o ülkede deprem rüyaları çoğalır veya benzer şekilde bir ülkede veya o ülkenin yakınlarında savaş oluyorsa o ülke insanları rüyalarında sık sık savaş görürler. Bana göre gördüğün rüya bu gruba giren birinci tür rüyaya benziyor. Üstelik kendin en büyük hayalinin bordo bereli asker olmak olduğunu yazmışsın. Bu günlerde bordo bereli askerlerimizin düşmana yaptığı harekat haberleri çok sık olduğu için bunlardan etkilenmek gayet normal. Normal zamanlarda bu rüyayı görmüş olsaydın aşağıdaki yorumlar geçerli olacaktı.

Rüyada asker olmak, askere çağrılmak gibi konular için öncelikle rüyada asker görmek rüya tabiri sayfasını okumalısın. Bordo bereli asker güç ve disiplin sembolü olup, mücadeleyi temsil eder.

Rüyada düşman askeri görmek rüyayı gören kişinin yaşamında onun daha iyiye gitmesine, yaşam kalitesinin artmasına, ilerlemesine engel olan bazı rakipleri veya onu çekemeyen düşmanları olduğuna alamet eder. Rüyanızda düşman askerlerini öldürmeniz ise önünüzdeki bu engelleri veya size zorluk çıkaran kişileri alt edeceğinize yorumlanır.

“Rüyada Düşman Askeri Görmek” için 2 yanıt

Düşman askerleri görmek
Hayırlı sabahlar. Rüyamda etrafımızı düşman askeri çevrelemiş. Mahsur kalmışız, her yeri bombalıyorlardı. Dışarıya baktığımda cephanelik arabasının geldiğini gördüm, içinde silahlar gözüküyordu. Çok korktum ve oğlum için endişelendim. Dışarıda kuytuda saklandım. Sonra bir bayan düşman askeri silahını üzerime doğrulttu, bir anda kendimi eşimi ve oğlumu çok sevdiğim bir arkadaşımın arabasında buldum. Olay yerinden kaçmak için herkes arabalarına biniyordu. Eşim kendi arabamız gözüktüğü halde neden arkadaşımın ve eşinin aracında gitmeyi istedi diye içimden kızdım ama bir şey demedim. Arabada eşim, ben, arkadaşım, arkadaşımın kocası da arabayı kullanıyordu. Arkadaşımın oğlu, benim oğlum gidiyorduk. Herkes telaşlı ve üzgünken eşim sesli güldü. Çok ayıp oldu ama ben bir şey demedim. Çok üzüldüm. İnternette araştırdım ve en iyi rüya yorumu yapan site sizsiniz. Yorumunuzu bekliyorum. Teşekkürler.

Rüyanız hayatınızın daha iyiye gitmesine ya da yaşam kalitenizin artmasına mani olan bazı durumlar ya da kişiler olduğunu temsil ederken, kaçmanın çözüm olmadığını bu engellere karşı durmak, mücadele etmek gerektiğini, sonunda başarıya kavuşacağınıza delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir