Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Düşman Görmek

Rüyada düşman neye işaret eder?

Ben 28 yaşında bir bayanım, rüyamda düşmanımı gördüm, evime gelmiş ve meyve bıçağıyla limon kesip yiyordu. sonra bana da limon kesip yedirmek bahanesiyle bıçağı bana doğru uzattı.
acil yanıt verirseniz çok sevinirim; zira bu kişi akli dengesi yerinde olmayan çok tehlikeli bir kişidir. daha önceleri bana ve yakınlarıma çok zarar vermiştir şimdiden teşekkürler.

Rüyada düşman görmek neye yorulur?

Rüyada düşmanını görmek veya karşılaşmak problemli bir ortaklığa işaret eder. Rüyayı gören insanın tabiri caizse suya sabuna dokunmaksızın çözeceği bir sorunu işleri zorlaştırıp, zor bir hale getirdiğini ve durumu kendine büyük bir tehlike arz eder şekle dönüştürdüğünü ondan sonrada nasıl bu işin çıkarım diye düşünmeye başladığını gösterirken aynı zamanda bu durumun hem kendi kariyerine hemde ailesinin geçimine büyük bir tehlike doğurduğunu simgeler.

Rüyada düşmanıyla barışmak ne demek?
Rüyanızda düşmanın biriyle barıştığını görmek güvendiğin birine bir borç verip ondan sonra bunu tahsil etmek için boşu boşuna yorulmaya ya da birine bir sırrını anlatıp, onunda bu sırrı başkalarına anlatıp açığa çıkarması sonucu büyük bir sorun yaşamaya yorulur.

Rüyada düşmanı ile kavga etmek nedir?
Rüyanızda düşmanınız biri ile kavga ettiğini görürseniz bunun manası uzun süredir çözümü için uğraştığın bir meselenin arzu ettiğiniz şekilde çözüme kavuşacağına ve bundan mutlu olmaya, bu mutluluğu sevdiklerinle paylaşmak için bir araya gelmeye, sevinmeye, yarım bıraktığın diğer işleri tamamlamak için yeniden çalışmaya başlamaya, aile mutluluğu için yeni kararlar almaya işaret eder.

Rüyada düşmanını öpmek neye işarettir?
Rüyada düşman olduğun birini öpmek çoğu zaman haram bir şeye el uzatmaya bazen de rüyayı gören kişinin zorluk veya engellere karşı daha mücadeleci bir davranış sergileyeceğine işaret eder. Rüyada düşmanıyla öpüşmek aynı zamanda rüyayı görenin umutsuz olacağı ve duygusal bakımdan hayal kırıklığı yaşayacağı bazı işler yapacağına da yorumlanır.

Rüyada düşmanıyla evlendiğini görmek neye çıkar?
Rüyada düşmanıyla evlenmek kişinin bir alacak verecek meselesi ya da uğradığı haksızlık karşısında alacağından ya da davasından vazgeçmesine neden olacak bir olay yaşayacağına ve bu olay sonrasında kendine farklı bir yol çizip tüm yaşadıklarını unutup mutlu bir şeklide yaşamaya devam edeceğine delalet eder.

Rüyada düşmanını öldürmek neyi gösterir?
Rüyanı düşmanı birini öldürdüğünü görmek şu anda sahip olduğunuz başarı, kazanç ve mutluluğu azalacak bazı şeyler yaşayacağına rivayet edilir. Rüyayı gören insanın hayatında bazı engeller, aksilikler veya sıkıntılar ortaya çıkacağına işaret eder.

“Rüyada Düşman Görmek” için 3 yanıt

rüyamda arkadaşım bana düşmanlık ediyordu sonra elinde hortum alıp beni suladıgını ve üstüm başım hep ıslandıgını gördüm

Ruyamda Gavsi Hazretlerinin evine gittik ailece. Sonra onun evi bizim evimiz oldu. Ve bir kac tane dusman gelmis bizde icerideyiz. Dusmanlar buyuk balyozlarla baltalarla kapilari camlari kirmaya calisip iceri girmeye calisiyorlar. Ama camlar kirilmiyor. Kapilari arkadan itiyoruz Gavsi hz leride dua okuyor. Bizde cok korkuyoruz amaclari ona zarar vermek ama biz ordayiz diye bize zarar verecekler diyede koekuyoruz. Basi sarikli korkunc adamlar. Ruyanin anlami nedir acaba.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir