Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Düşmanından Saklandığını Görmek

Rüyada düşmanından saklandığını görmek neye çıkar?

Rüyamda bir düşmanımı gördüm, ondan saklanmak için bir kamyonetin içine gittim. Orada bir arkadaşım vardı, düşmanım kamyonete doğru geliyordu, arkadaşa “kamyoneti sür, kaçalım” dedim. Arkadaşım aracı sürmüyordu, arkaya bakıyordu, bende kamyoneti aldım kaçtım. Biraz gezdim, sonra bir yere gittim, kamyonet durdu, kamyonetin sahibi geldi. Orada bir tahta köprü vardı, kamyonet sahibi kamyoneti itiyordu “yavaş geçebilir misin” diyordu, ben gülerek “evet geçerim” dedim, çok basit geldi ama tam köprüden geçecekken kamyonetin arkası dere gibi bir yere düştü, su akıyordu kamyon içinde sürüklenip gidiyordu. Ben sudan çıkmıştım, kamyon sahibi “tut tut” diyordu, iple çekmeye çalışıyorduk ama tutamadık, kamyon gidiyordu. Kamyonun peşinden koşuyordum, sonra siyah bir yılan gördüm, bana zehir attı, geri çekildim bana zehir değmedi, yılan üç dört kere daha zehir attı, ben geri çekiliyordum zehir değmiyordu bana. Yılanda siyahtı zehri de siyahtı, en son yılanla göz göze bakıştık, sonra geri çekildim, gittim. Bu ne anlama geliyor cevaplar mısınız?

Rüyada düşmanından saklanmak yorumu

Tayfun merhaba, rüyada düşman görmek veya düşmanı biriyle karşılaşmak rüya sahibi için problemli bir ortaklık veya birlikteliği işaret eder. Rüya sahibi kişinin kolayca çözebileceği bir sorunu bazı nedenlerle zor bir hale soktuğunu ve durumu kendisine büyük bir tehlike oluşturacak bir hale getirdiğini daha sonrada “bu işin içinden nasıl çıkarım” diye düşünmeye başladığını gösterir, öte yandan da bu durumun hem kendi kariyeri hemde ailesinin geçimi için büyük bir tehlike oluştuğunu simgeler.

Rüyada düşmandan saklandığını görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında bazı olaylar veya durumlar karşısında kendini yetersiz veya savunmasız gördüğünü, bu duyguların onu olumsuz etkilediğini ve kişinin hayatında ani değişimlere yol açacak bazı hareketler yapmasına neden olduğunu simgeler, bakınız rüyada saklanmak sayfası.

Rüyada tahta köprü görmek ise hayatında hedeflerine ulaşmak için aşmak gereken bazı engeller olduğunu tarif ederken aynı zamanda bu engelleri aşmak için hayatında onarman gereken bir aksaklık olduğunu ifade etmektedir. Rüyanın son bölümünde gördüğün yılan ve yılanın sana zehir atası konusunda detaylı bilgi rüyada yılan görmek sayfasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir