Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Düşmanını Görmek

Rüyada düşmanını görmek neye delalet eder?

Rüyamda zarar gördüğüm bir düşmanımdan, hiç konuşmadığım bir erkekten bir kutuda demir zincir ince kolye hediye aldım. verdi gitti. Bende onun ismini bir kağıda yazıp bir kadına veriyorum “bunu araştır” diyorum. Kadında bunu bulurum diyor. Bu ne anlama geliyor. Ana temalar : düşman birini, erkek, zincir kolye, kolye hediye etmek, demir kolye görmek.

Rüyada düşmanını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada düşmanını görmek onu yenmeye işarettir. Birinden hediye aldığınızı gördüyseniz bu, hem aşk hayatında hem de iş hayatında şanslı ve mutlu olacağınız anlamına gelir. Bu rüyayla alakalı olarak rüyada düşman görmek neye delalet eder sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Lütfen ziyaret ediniz.

“Rüyada Düşmanını Görmek” için 4 yanıt

Iyi gunler. Rüyamda bilmediğim bir evde birini (düşman biri) beklemekteydim. Mutfaga gidip bir bicak aradim ve en buyugunu aldim. Ucunda sap olmadigi icin peceteye sardim. Eve giren bircok dusman belliki zulum etmeye gelmisler. Ve ben dayanamayip birinin kafasini tek vurusla kestim. Dusmanlarin basi bundan sonra evdekileri oldurmeye basladi ve bende onlardan bir ikisini daha oldurdum. Sonra liderleri oldurmeye kalktigimda sanki bicagi hayalete saplarmis gibi icinden gecti ama zarar vermedi. Sonra bu lider yeni dogmus bir bebegi yatan annesinin elinden alip camdan atti. Ona neden bunu yapiyorsun dedigimde cevap vermedi. Gerisini hatirlamiyorum. Sonunda zulme ugrayan evdekiler mutlu bir sekilde hayatlarina devam ettigini gordum sanki yaralari sarilmis gibi. Buna nasıl bir yorum getirilebilir ki? Teşekkurler.

Merhaba ruyamda eski bir dusmanimin, etlerle otlar ve diskilarla hem kendi evinde hem benim evimde buyuler yaptigini ve cinleri uzerime saldigini gordum, uyandim uyudum, ruyanin devam ettigini anladim, surekli nas suresi okudum, buyulere buyuyle karslik verdim. Yatagimda sevgilime buyu vasitasiyla cin saldirdigini gorup onu kurtardim. Ben boyle seylere inanirim, ara ara buyu gormesemde cin gorurum ruyalarimda, korkar uyanirim. lutfen bir yorum yaparmısınız? 27, Erkek, Bekar, Radyo sunucu.

Rüyamda gerçek abim benim yüzüme diyor ki “öl, ölmeni istiyorum. Sen öl ki tesbihin bana kalsın”. Çok kızıyorum abime “nasıl ölmemi istersin bir tesbih için” diye. Abimi arıyorum, ona kızıyorum. Tesbih hep elimde bu sırada. Benim gerçek hayatta kullandığım tesbih bu.

Rüyamda güçlü bir düşmanımız var. Abim eve gelmiyor, ertesi akşam onu yolda görüyorum, yüzü yara bere içinde beni görüyor ama karşımızdan geçip gidiyor. Düşmanmız ailemizin birbiriyle görüşmesini istemiyormuş. Ben çok üzülüyorum ama abim zarar görmesin bir daha diye ben de konuşmuyorum. Kalabalık bir yolda kardeşimle yürüyoruz, kardeşim yok oluyor, onu arıyorum düşmanımız elinde notu tutuyor, ben uzaktan okuyorum ‘ya kardeşin kaçırılırsa’ yazıyor notun üstünde. Kardeşim yanıma geliyor. Sonra bir kez daha kardeşim yok oluyor, onu arıyorum düşmanımız yine aynı notu tutuyor, ben okuyorum. Kardeşimi tekrar buluyorum. Üçüncü kez yine kardeşim kayboluyor, bu defa bulamıyorum. Eve geliyorum, çaresizlik içindeyim “kardeşim kaçırıldı, o da gitti” diyorum. Yapayalnız kaldık, birine aileden ama kim olduğunu net göremiyorum. Gerçek abim değil, tanımıyorum rüyamdaki abimi. Kardeşim de öğrencim idi gerçekte.

Ben sık rüya görmem, üst üste bu rüyaları görünce telaşlandım. Bana en kısa zamanda yorumlarını yazarsanız, çok memnun olurum. Teşekkür ederim.

Gül merhaba, içinde tespih geçen rüyanın ilk bölümü aile olarak beklediğiniz iyi bir haber olduğunu ve bu haberin gecikmesinin ağabeyinde derin bir stres oluşturduğunu anlatmaktadır.
Rüyanın ikinci bölümü ise geçmişte yapılan bir hata yüzünden elden kaçırılan fırsatlara yeniden kavuşmak için çaba sarf ettiğinizi ancak bir sonuç alamadığınızı, bu yüzden bir kafa karışıklığı yaşandığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir