Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Düşmanını Köpek Olarak Görmek

Rüyada düşmanını köpek olarak görmek neye çıkar?

Merhaba, 27 yasinda ev hanimiyim. Ailevi olarak çok sıkıntılı günler yaşıyorum. Eşim işsiz kaldı ve birbirimize çok uzağız. Rüyamda bize zulmü olan kişiyi çok irice insan boyunda bir köpek şeklinde gördüm. Eşimle ondan kaçmaya çalışıyoruz, dağlık ve ormanlık bir alandayız. Sürekli bize saldırmaya çalışıyor en sonunda uçurum gibi bir yerden köpeği atıyoruz. Ve mutlu bir şekilde koşarak aşağı iniyoruz. Rüyamın yorumu ne olabilir. Şimdiden minnettarım.

Rüyada düşmanını köpek olarak görmek nasıl yorumlanır?

Derya merhaba. Rüyada düşman olduğu birini görmek veya onunla karşılaşmak sorunlu bir ortaklığa işaret eder. Rüyayı gören kişinin tabiri caizse suya sabuna dokunmadan çözebileceği bir sorunu işleri zorlaştırıp, zor bir hale getirdiğini ve durumu kendine büyük bir tehlike arz eder şekle dönüştürdüğünü ondan sonrada nasıl bu işin çıkarım diye düşünmeye başladığını gösterirken aynı zamanda bu durumun hem kendi kariyerine hemde ailesinin geçimine büyük bir tehlike doğurduğunu simgeler. Bakınız düşman rüya tabiri.

Ancak düşmanını rüyada bir büyük köpek olarak görmeniz çok farklı ve önemli bir anlam taşımakta ve dostluğun önemine dikkat çekmekte, dost olmak varken düşmanlığın kötülüğünü anlatmaktadır, çünkü köpek rüyada dost demektir. Köpeği uçurumdan atmanız ise bir fırsatı kaçırdığını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir