Rüyada Düşmanlık Görmek

Rüyada düşmanlık neye işarettir?

Rüyamda para topluyorum ama altın veriyorlar, bende gelip anneme gösteriyorum ve sonra bana düşmanlık taslayan iki kişiyi görüyorum, evde birisinin kafasını koparıyorum, sonra annemle ben banyoya kaçıyoruz sonra diğeri geliyor, bıçağı tam ondan alıcam derken uyanıyorum.

Rüyada düşman görmek yorumu

Esra merhaba, gördüğün rüyada para toplamak dışındaki tüm konular adeta tam bir öfke patlamasını temsil etmekte ve böyle şiddet içeren rüyalar inanın çok seyrek görülür. Derhal seni böyle öfkeye iten sebepleri tespit edip sorunları çözmen gerekmektedir. Aksi takdirde ya kendine ya da çevrene zarar verebilirsin.

Rüyada düşmanlık, aleyhte olmak, hasımlık, husumet, karşı oluş, kötülük, muhalif olmak, yağılık, zıtlaşma gerçek hayatta bu duyguları bastırmanız gerektiğini, rüyada tezahür olduğunu gösterir. Karşılaşabileceğiniz bu düşmanca duyguları yok etmek için bir yol bulmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada para toplamak hakkında para rüya tabiri, altın konusunda rüyada altın görmek sayfasını incelemelisin. Rüyada kafa koparmak, bıçak görmek konularında açıklama yapmıyorum çünkü onlar öfkenin simgeleridir.

2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir