Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Düşme Korkusuna Kapılmak

Rüyada düşme korkusuna kapılmak neye işaret eder?

Merhabalar, rüyam çok kısaydı ama hala unutamadım ve dün gibi hatırlarım, Mısır piramidi üstünde bir yol vardı, muntazam, boydan boya sağında ve solunda çıkıntılı dümdüz taşlar vardı, ben ayaklarımla onlara basıp tırmanıyordum, güneş çok parlaktı, ben düşme korkusuna kapıldım fakat kardeşim arkamdaydı ve beni geçti tepeye doğru devam etti, benim ayaklarım iyice titredi ve arkasından düşme gitme tepenin ardı aşa doğru iniş düşeriz diye bağırdım ve düşmesinden çok korktum. oguz, 23, Bekar, Diğer, normal

Rüyada düşme korkusuna kapılmak açıklaması

Kısa olarak açıklamak gerekirse piramit; rüyayı gören kişinin piramit gibi yüksek, çok büyük bir kabiliyete ve potansiyele sahip olduğunu simgeler, bu rüya sahibinin büyük işler başarabilecek potansiyele sahip olduğunu simgeler.

Bu rüya aynı zamanda size kendi öz benliğinizi bulabilmeniz için günlük yaşantınız içinde meydana gelen olaylardan bir ders almanızı ve ona göre hareket etmenizi tavsiye eder. Bu şekilde insan yaptığı yanlış hareketleri idrak eder ve kendini doğruya sevk eder. Bu metodla kendini tam ve olgun bir insan yapabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir