Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yapmak neye işaret eder?

Selamlar, rüyamda bir kız çocuğuna hamile olduğumu gördüm ama öyle çok daha büyümemiş ve öğreniyorum ki bebeği kaybetmişim yani düşük olmuş fakat herhangi kan vs bir şey yok. Olay nasıl olmuş veya ne bileyim acı, ağrı, sızı, kanama hissetmedim, sadece öğreniyorum ki çocuk düşmüş. Hayırlara vesile olsun inşallah, Bu ne demektir? Teşekkürler – İrem

Rüyada düşük yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyada hamile olduğunu görmek, hamile olduğunu öğrenmek, hamile olmak, hamile kalmak, önemsiz konular ve küçük sorunlar ile fazla vakit harcamak yerine geleceğinizi daha çok ilgilendirecek temel konularda odaklanmanızın daha yararlı olacağını belirtir.

Rüyada düşük yapmak sanıldığının aksine güzel şeyleri, iyi gelişmeleri işaret eder, yeni bir dönemin başlangıcını gösterir. Rüyanızda kan olmaması bu anlamı güçlendirici etki yapmaktadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada hamile görmek sayfasını da mutlaka ziyaret ediniz.

“Rüyada Düşük Yapmak” için 5 yanıt

Ruyamda bir kadının düşük yaptığını gördüm ve bebek hala yasıyordu elime alıyordum ve kalp atışlarını duyuyordum ben bir bayanım yorumu ona göre yapın lütfen

Ben 7 aylık evliyim 4 aylık bebeğim karnımda, 15 gün önce oldu ve rüyamda anemin bir oğlan çocuğu oluyordu, amcamın eşi de düşük yapıyordu, lütfen cevaplayın.

Zehra merhaba,
Hamilelik bir kadının yaşamında çok özel bir dönemdir. Bu dönemde anne adayları çok yoğun duygular yaşamaktadır. Kafanızı hamilelik ve doğum konularına kafanıza o kadar takmışsınız ki bu rüyalarınıza yansımakta. Daha sakin olup, doğacak çocuğunuzla yaşayacağınız mutlulukları düşünün.

Düşük yaptığını görmek
Karnımdan dışarı minik bir el çıkıyor, sonra karnım açılıyor, bebek ölü kucağıma alıp kocamanmış ve güzelmiş, içimden söylenerek karışık giysilerle dolu bir yere bırakıp ameliyat olmam gerekiyormuş, hastane hastane dolaşıyorum, kötü bir ağrı var karnımda ve kanamam da var aşağıdan. Tanıdık doktor olan biri hastanede bağırıyor, ağlıyor ve geri zekalılar diye kızarak düşük yaptığımı söylerken bayıldım ve uyandım. Çok sıkışmıştım tuvalete koştum. Teşekkürler.

Fatma merhaba, rüyada düşük yaptığını görmek sayfada anlatılmıştır. Hakkınızda bilgi olmadığı için daha fazla yorum yapılamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir