Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Düşünmek

Rüyada düşünmek neye işaret eder?

Size geçtiğimiz Ramazan ayında gördüğüm ve aklımdan hiç çıkmayan bir rüyamı yazıyorum, ne olur cevap verin, benim için çok önemli. Rüyamda bilmediğim bir yerde harika bir denizdeyim,  su o kadar berrak ki denizin dibindeki kum taneleri görülüyor, ayaklarım deniz tabanına değiyor, kum taneciklerini birer birer hissediyorum ve o sırada “Allah’ım sen ne kadar büyüksün, her şeyi ne güzel yaratmışsın ama bizler senin yarattığın güzellikleri mahvediyoruz” diye düşünüyorum. Bu sırada mavi beyaz bir renkte balık ayaklarımın dibine geliyor ve ayağımın etrafında dönerek yüzüyor, balığa hayran kaldım, her şey gerçek olamayacak kadar güzeldi.

Sonra bu güzelliklere ellerimle dokunmak için suya daldım, suda nefes alabildiğimi gördüm. Suyun içinde balık gibi nefes alıyor, yaşıyordum. Galiba ben öldüm ve cennete gittim dedim kendi kendime. O anda hayatta yaptığım hatalar birer birer gözümün önünden geçti, kendimden utandım ve “Allahım bana bir şans daha ver, beni annemin, babamın yanına gönder, onları bir daha hiç üzmeyeceğim, kırmayacağım, yarattığın güzellikleri korumak için ve sana iyi bir kul olmak için elimden geleni yapacağım” dedim. Bu rüya neye işaret olabilir.

Rüyada düşündüğünü görmek tabiri

Melike selam, bu olağanüstü güzel rüyanı paylaştığın için teşekkür ederim. Böyle bir bir rüya; ilahi bir rüya olabilir, seni doğruluğa iyiliğe davet eder. İyileştirici rüya olabilir kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar. Mesaj taşıyan değerli bir rüya olabilir, mesajı anlamak önem kazanır. Bana göre bu ilahi bir rüya olabilir ama bu konuda bizler bir şey söyleyemeyiz bunu sen anlayabilirsin. Ben rüyanın mesaj verdiğini düşünüyorum.

Rüyada denize girdiğini görmek rüyayı gören kişinin karşısına bir çok fırsat çıkacağı bir yaşam dönemine girdiğini temsil eder, bunları iyi değerlendirip, bir çok başarı elde edeceğini gösterir, bakınız rüyada deniz görmek sayfası. Berrak denizde gördüğün kum ise senin mantıksal dünyanda berrak bir zihne sahip olduğunu simgelemektedir. Ayağının etrafında yüzen mavi balık kısa zamanda gelecek kısmetleri ve şansının açılacağını haber verirken aynı zaman huzur bulmayı müjdelemektedir.

Rüyada düşünmek gerçek yaşamda ilerleme ve gelişmenin biri veya birileri tarafından veya bazı dış güçler tarafından kontrol edildiğini simgeler. Diğer bir deyişle düşünce, düşünme, düşündüğünü görmek rüya sahibinin hayatının iyi yönde ilerlemesini isteyen sevenleri olduğunu simgeler. Tersi olarak düşüncesizlik seçtiğiniz ne olursa olsun, yol veya yaptığınız ne olursa olsun, kararınızı vermiş ve hiçbir şeye aldırış etmeden kararınız doğrultusunda ilerlediğini gösterir.

Rüyada suda nefes aldığını görmek derin anlamı olan felsefi bir anlam taşır ve suda yaşadığını görmek rüya sahibine reel hayatta zorluklarla savaşmak sizi aşırı yorduysa onlarla savaşmanın yerine birlikte yaşamayı öğrenmenin daha hayırlı olabileceğini işaret eder. Bu konuda daha detaylı açıklamayı rüyada su görmek sayfasında bulabilirsiniz.

“Rüyada Düşünmek” için bir yanıt

Rüyada bir şeyi düşünmek ya da bir konu hakkında düşündüğünü görmek hakkında deneyimlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin. Unutmayın bu bilgi bir başkasına büyük bir fayda sağlayabilir. Bilgi paylaştıkça artar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir