Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Bir Şeyi Düşürmek

Rüyada bir şeyi düşürmek neye işarettir?

Rüyamda ihtiyacımı gidermek tuvalete giriyorum, çişimi yaparken cep telefonumu düşürüyorum ve sonra sifonu çekiyorum, Rüyada telefonunu tuvalete düşürmek anlamı nedir?

Rüyada bir şeyi düşürmek neye yorulur?

Rüyada tuvalete girmek rüyayı gören kişini üzerinde bazı gereksiz yükler olduğunu ve üzerindeki bir takım gereksiz yüklerden kurtulmak için adım attığını simgeler.

Rüyada bir şey düşürmek önemli bir rüyadır ve proje, ilişki, kişi veya fikir gösterir. Rüyada bir şey düşürdüğünü görmek  aynı zamanda ne düştü ise onu analiz edilir ve düşürülen şey hakkında kayıp, zarar, azalma, zayıflama, eksilme gibi negatif anlamlar taşır. Alternatif olarak, sizin dikkatsizliğini temsil edebilir.

Rüyada telefonunu tuvalete düşürmek iletişim konusunda kimi sıkıntılar yaşadığınızı, kendinizi rahat bir şekilde ifade edemediğinizi gösterir.

“Rüyada Bir Şeyi Düşürmek” için 8 yanıt

Rüyamda kanalizasyonun içine kutu içinde para düşürdüm, almaya çalıştım ama bir türlü alamadım.

Temel merhaba,

Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda bazı mutsuzluklar ve gerilemeler yaşadığınızı, kısa sürecek sıkıntı ve üzüntüye işaret etmektedir.

Rüyamda tabletim yere düşüyordu, bende onu almaya indiğimde eski evimize çıkıyordum, daha sonra onu buldum ve uyandım, bu ne anlama gelir?

Rüyamda dizilerde olur ya kızla erkek çarpışır ellerindeki kağıtlar yere düşer onları alırlar yerden aynen öyle oldu ama karşımdakinin yüzünü göremedim

Rüyamda çok yüksek bir yerde arkadaşımla oturuyordum telefonum bozuldu gibi oldu arkadaşım onu tamir etti tam bana vericek iken aşağı düştü hemen aşağı indim telefonu aldım çok bir zarar gelmemişti sizce rüyam neye yorulabilir şimdiden teşekkürler

Rüyanız hayatta büyük hedefleriniz olduğunu ve bu hedeflere ulaşmak için hatalı bir adım atmak üzereyken bir arkadaş veya dostunuz yardımıyla bu hatadan döndüğünüzü anlatmaktadır.

Ben balkonda camasir topluyordum karanlikti ve yagmur yagiyordu camasirlari toplarken ellimden asagiya dustu camasirlar ne anlama geliyor
acaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir