Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Dut Ağacı Görmek

Rüyada dut ağacı görmek ne demek?

Merhabalar, ben rüyamda büyük bir dut ağacı gördüm, rüzgar devirmişti ama hala canlı ve meyveli idi. Dut ağacının sahibi yardım istiyordu, ona yardım ettik ve o ağacı eşimle birlikte kaldırdık ve ağaç eskisi gibi oldu.

Ağacın üzerinde büyük taneli dutlar vardı ama daha yeni oluyordu. İçimden “dut zamanı geçti” dedim kendi kendime “burada daha dut yetişmemiş bile” dedim. Ağacın sahibi de “burada geç yetişiyor, burası soğuk olduğundan meyveler geç yetişiyor” dedi bana ama orası çok güzel bir yerdi, mis gibi kokuyordu, sanki bambaşka bir dünyaydı, her taraf çiçek ve yeşil ağaçlarla doluydu, anlamını bilmiyorum ama çok güzel bir rüyaydı, yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.

Rüyada dut ağacı görmek yorumu

Rüyada dut ağacı görmek hedef, beklenti anlamlarını simgeler. Rüyayı gören kişinin hedeflerine ulaşmak için gerçekleşemesini beklediği bazı şeyler olduğuna rivayet edilir. Rüyada dut ağacına çıkmak veya dut ağacına çıktığını görmek rüya sahibinin hedeflerine doğru atılmış büyük bir atılıma sahip olduğuna delalettir. Rüyada dut ağacından düşmek ya da dut ağacından düştüğünü görmek rüya sahibi insanın hedeflerine ulaşmak için atmanı gereken bir adımda geç kaldığını işaret eder. Rüyada dut ağacı dikmek yahut dut ağacı diktiğini görmek beklenmedik güzel bir olaya işaret eder.

“Rüyada Dut Ağacı Görmek” için 2 yanıt

27 yaşındayım, dil ve yüksek lisans eğitimi alıyorum. Henüz maaşlı bir işim yok. Stresli ve yorucu bir dönemden geçiyorum. Gördüğüm rüyayı bu sabah 10’a doğru gördüm. Abimin her iki eli de yeşil, yapraklı ve sık bir dut ağacına dönüştü. Beyaz dut ağacı olduğunu hatırlıyorum. Dut ağacını mikro boyutta ama bire bir şekilde gördüm. Yorumunuzu istirham ederim.

Ertuğrul merhaba. Rüyalarda bir insanın bir hayvana dönüştüğünü görmek sık görülen rüyalardır. Ancak bir insanın bir ağaca dönüşmesi çok nadirdir ve kişinin ellerinin ağaca dönüşmesi çok daha ilginçtir. Rüyalarda değişim ya da dönüşüm rüyayı gören kişinin iç dünyasında duygu ve düşüncelerin, beklentilerin yansımasını, çoğu zamanda bu duygu ve düşüncelerdeki değişimi ifade eder. Rüyanızda ağabeyinizin ellerinin dut ağacına dönüştüğünü görmeniz büyük ihtimalle ağabeyinizin bir konuda bir şeye artık el atmasını, başlamasını ya da sonuçlandırmasını beklediğinizi ve bunun da yakın bir zamanda gerçekleşeceğine işaret olabilir. Rüyanın diğer unsurları ise aslında bunun çok kolay bir şekilde yapılabileceğini, önemli olanın başlamak olduğunu anlatabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir