Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Dut Görmek

Rüyada dut görmek neye işarettir?

Rahmetli babam gerçekte kalp krizi geçirdi, dedelerim kalpte öldüler. Rüyamda babam ilaç yaptı bana, “şekerimi düşürdü bu ilaçlar” diye elime verdi, o sıkıntıyla karşıma dut ağacı çıktı, dutlar pembe aralarında siyaha yakın koyu kırmızı dutlar vardı, ben biraz dut topladım biraz yedim ama yerken sıkıntıyla yedim ondan sonra yasaklı meyve denildi sıkıntıyla uyandım bana yardımcı olursanız sevinirim.

Rüyada dut görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada dut görmek, bol kazanç manası taşır. İşinizde ya da ailenizin kazancında artış, sofranıza bereket geleceğini haber verir. Aynı zamanda şifaya da işarettir. Hasta olan biri dut görürse iyileşeceğini bildirir. Mevsimi dışında dut görmek dert, keder, üzüntü demektir. Hemen hemen çoğu şeyde olduğu gibi mevsimi dışında dut görmek normal olmayan bir durumu işaret eder.

Sarı dut yemek küçük bir rahatsızlık geçireceğinize işaret eder. Beyaz dut yemek bir kişi tarafından iyilik göreceğinize delalettir. Siyah dut yemek şifa, hastalığı olan bir tanıdığın iyileşmesine işarettir. Dut ağacı konusunda rüya tabiri rüyada dut ağacı görmek sayfasında bulunmaktadır.

“Rüyada Dut Görmek” için 2 yanıt

Rüyada at arabası ile dut getirmek
Merhabalar,
Bir at arabasıyla dut getirmişler. Eşim ona dokunduğunda hemen dut devrilmiş, yanında başka şeyler de varmış yiyecek.
Kızıyor eşim, dutlar döküldü hemen diye. Dökülen dutları toplamıyor diye görümceme kızıyorum ben de, bir-iki de vuruyorum hatta ve ben topluyorum dutları. Dutlar yığınla tabi, dağ gibi. Kayın validem de mevlüt okutacak ve misafirlere dut ikram etmek istiyor. Rüyamı yorarsanız en kısa sürede sevinirim.

Rüyanızda at arabası dolusu dut görmeniz, bol kazanç manası taşır. İşinizde ya da ailenizin kazancında artış, sofranıza bereket geleceğini haber verir. Aynı zamanda şifaya da işarettir. Hasta olan birisinin iyileşeceğini bildirir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir