Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Duvak Takmak

Rüyada duvak taktığını görmek nedir?

Rüyamda lise arkadaşlarımla birlikte bir odada oturuyoruz. Sonra bir kız arkadaşım yanıma gelip bu duvağı kime takayım diye soruyor ve benim yanıma gelip benim başıma takıyor. Bu arada yere birkaç duvak teli düşüyor. Acaba bunun anlamı ne olabilir?

Rüyada duvak takmak yorumu

Melissa merhaba, gördüğünüz rüya, yaşamınızda istenmeyen düşünceler / alışkanlıkları hayatınızdan çıkarıp, farklı düşünme ya da hayatını yeniden şekillendirilme emelleriniz olduğunu göstermektedir.

Rüyada duvak görülmesi kişinin gerçek yaşamında yaşadığı duygu ve düşüncelerin onu nasıl etkilediği hakkında bilgi verir. Rüyada duvak taktığını görmek hayatını yeniden şekillendirmek, hedeflerinizi gözden geçirmek ihtiyacı olduğuna delalet eder.

“Rüyada Duvak Takmak” için 2 yanıt

Merhaba, ben rüyamda evlendiğimi düğünümün olduğunu gördüm, üzerimde çok güzel upuzun bembeyaz çok güzel işlemeleri olan bir gelinlik vardı. Duvağım da aynı şekilde çok gösterişli ve güzeldi. Damat adayı da tanıdığım birisi ama aramızda sevgi veya aşk bağı olmayan birisi, belki olabilir emin değilim ama rüyamda birbirimize çok aşıktık ve çok mutluyduk. O da çok yakışıklı ve hoş gözüküyordu. Sonuç olarak çok mutluyduk ikimizde ve çok güzel bir düğünümüz oluyordu. Lütfen yorumlayın bir kaç gündür aynı rüyayı görüyorum çünkü, teşekkür ederim.

Rüyanızın iki önemli tarafı var; birincisi evlendiğinizi görmek olup bu gerçek hayatta ciddi bir kişisel gelişim içinde olduğunuzu anlatırken, diğer önemli tarafı ise aynı rüyayı bir kaç gündür görmeniz olup, bir rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın önemini işaret etmekte ve bu gelişim sonucu olaylara daha farklı bakmayı başlayıp, yeni başarılara imza atıp, mutluluk yolunda ilerleyeceğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir