Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Duvar Badanasının Döküldüğünü Görmek

Rüyada duvar badanasının dökülmesi neye işaret eder?

Merhaba, Annemin benim ile ilgili gördüğü rüyanın tabirini rica ederim, Teşekkürler, iyi çalışmalar. Annem rüyasında mevcutta benim eşim ve çocuğum ile yaşadığım evimin duvarlarının badanasını dökük dökük görmüş. Demiş ki “bu boyacı nasıl boya yapmış böyle” (gerçek hayatta evimize yeni taşındık ve evde sürekli böcek çıkıyor, o yüzden biraz sıkıntılı bir dönem yaşıyoruz bu kısmı buna yordum kendimce)

Sonra başka bir eve taşındığımızı görmüş, böyle çok geniş bir evmiş, balkonu bir bahçeye bakıyormuş, bahçesinde de lahana tarlası varmış. Bahçeye teyzemle annem balkondan bakıyorlarmış, teyzem demiş ki “lahanalar ne kadar güzel, giderken köye götüreyim”. Annem de demiş ki “bizim köyde lahana yok mu, buradan niye götüreceksin”. Teyzem de demiş ki “bunlar daha güzel”. (biz karadenliyiz, teyzem köyde yaşıyor, yaşadığı köyde de lahana var)

Lahananın manasını internette kötü buldum, yeni eve taşınmayı planlıyoruz. Bu anlamda yeni evin bizim için iyi ya da kötü olup olmayacağını anlamak için rüyanın yorumunu merak ettim. Teşekkürler. Gönderen Çiğdem.

Rüyada duvar badanasının döküldüğünü görmek yorumu

Çiğdem Merhaba,

Rüyalar genellikle rüyayı gören kişiye göre anlam taşır, nadir de olsa rüyada görülen başka kişiler veya nesneler hakkında da anlam taşıyabilir. Önce rüyadaki unsurları birer birer inceleyelim.

Evinizin boyasının yıkık dökük görülmesi annenizin manevi bakımdan yıkılmış olduğunu, kutsal değerlerle bir çatışma içinde olduğunu ifade edebilir. Annenizin gerçek yaşamınızda gerçekten bu durum söz konusu ise ( isyan etmek, bela okumak, beddua etmek vb) derhal gerekli önlemleri almalısınız. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Annenizin sizin taşındığını görmesi onun sizi kontrol etme, yönetme iç güdülerinizi simgelemektedir. Bu hem iyi hem kötü anlamda yorumlanabilir. İyi tarafından bakılırsa kendisinin sizin uzağa gitmemeniz arzusunu gösterebilir, kötü tarafı ise sizi kontrol etmeye eğilimli olup, taşınırsanız bu yönetme arzusunu kaybetme korkusunu gösterebilir.

Rüyadaki lahana ise annenizin günlük hayatında önemsiz şeylerle zaman kaybetmemesi gerektiğini göstermektedir. ( bu konu teyzeniz için de söz konusu olabilir)

Sonuç olarak rüya, sizinle ilgili direk bir mesaj vermemektedir. Yaşadığınız sıkıntılar, yaşamın günlük sıkıntıları olup geçicidir ve çözülebilir. Bunun bilincinde olup, sabırla onları çözmeyi denemelisiniz. Rüyanın unsurları : duvar boyası, dökük badana, ev taşıdığını, ev taşımak, taşınmak, lahana, karalahana.

“Rüyada Duvar Badanasının Döküldüğünü Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kendi evimizin tavanin boyasinin kalktiğini düşecek olduğunu gördüm renkte mor evimiz mor renkle boyali tavanda mor renk oluyormuş mor renk kalkan bekarim bu arada yorumu buna göre yapabilirmisiniz??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir