Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Duvar Delmek

Rüyada duvar deldiğini görmek ne demek?

Merhaba, benim adım İbrahim, ben bu sabah 2 rüya gördüm anlatmak istiyorum yorumlarınız için. İlkinde büyükçe bir tepenin üzerindeydim. Yanımda kim olduğunu tanımadığım bir kişi vardı ve zaten hiç konuşmamıştık. Karşı tepede 3 tane insana benzer şey havada dönüyordu. Ben uyandım ve bir bardak su içtim erken olduğu için yine yattım.

2. rüyamda arkadaşlarım ile birlikte sınıftaydık, bir arkadaşım sınıfa sakat geldi ve arkasından tanımadığımız bir adam geldi. Bir şeyler söyledi (arapça değil) sanki orcların dilinde konuşuyodu. Sonra bir anda herkes acayip şekillere girdi ama tek ben olmadım. Adam bana baktı ve bir şeyler söyledi, arkasından bütün herkes bana döndü. İşte o anda bayağı korkmuş olacaktım ki rüyayı ele geçirdim. Direk duvarı delerek uçmaya başladım ama sanki şehir boşaltılmıştı, nereye saklansam buluyorlardı. En sonunda aklıma cami geldi ve camiye doğru gittim. Oraya girdiğimde hepsi kapıda bana bakıyordu sonrada kayboldular. bu neye işaret ?

Rüyada duvar delmek yorumu

İbrahim merhaba, sağlıklı bir rüya yorumu istiyorsanız rüyalarınızı rüya gönder sayfasından göndermelisiniz.

Rüyada bir tepenin üzerinde olduğunu görmek rüyayı gören kişinin aldığı sorumlulukları başarıyla tamamlamasına işaret eder. Yanınızda gördüğünüz tanımadığın kişi aslında uzun süredir görmediğiniz ve çok özlediğiniz birini yakında göreceğinizi anlatmaktadır. Karşıda gördüğünüz havada dönen insana benzeyen şeyler ise bu özlediğiniz kişiyle karşılaştığınızda ondan çok şaşıracağınız 3 şey öğreneceğini, duyacağınızı ifade etmektedir.

İkinci rüyanız ise gerçek hayatta çok gelişmiş bir hayal dünyasına sahip olduğunuzu ve özelliğinizi kendini ya da sevdikleriniz kullanmaya başlamanız gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada duvar deldiğini görmek rüya sahibi insanın önünde duran engel ve zorlukları nasıl aşması gerektiği konusunda bilgi verir ve bunları parçalara ayırıp, birer birer yada küçük küçük çözmeye başlamasının doğru olduğunu gösterir.

“Rüyada Duvar Delmek” için bir yanıt

Rüyada duvar yıkılması neye alamet?
Merhabalar. Geçen yıl rüyamda evin duvarı yıkıldı. Yıkıntının içinden bir ateş çıktı Ve ateşin içinde cinler oynayıp dans ediyordu. Sabah uyandığımda sağ elimin yüzük parmağında ve etrafına bulaşmış şekilde kına lekesi gördüm. 5 gün kadar elimde kaldı sonra silindi. Bunun anlamı nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir