Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Duvar Görmek

Rüyada duvar görmek neye işaret eder?

Merhabalar, Gene ben desem, bu aralar çok rüya görüyorum ya da çok düşünüp yattığım için olacaktır. Rüyamda  alçak bir duvarın kenarında durmuşum, 3 tane köpek bana doğru geliyor ve duvarın üstüne çıkıyorum, köpeklerden çok korkuyorum, başımı öne eğip sessizce oturuyorum, köpekler yanıma doğru geliyorlar, gözlerimi açtığımda bu 3 köpek 3 tane tanımadığım kadın oluyor ve sanki ayak parmaklarımı kokluyorlar.

O anda oradan bir otobüs geçiyor kendimi içine atıyorum ve yanımda iki kızım onlara sarılmışım korumaya çalıyordum ve bir durak sonra indik. Daha sonra hiç tanımadığım bir kadın gelip bana 3 tane demir para veriyor sanki ona bir şey almışım parasını veriyor gibi, parayı almıyorum zorla elime veriyor. Daha sonra annemle bir dükkanda ekmek sırasına girmişiz ekmek alıyoruz. Ama aldığımız ekmek tam beyaz değildi, esmer ve taze ekmek idi. Daha sonrada uyandım. Bu rüyanın yorumu nedir? Adim Melda, 32 yasindayim evliyim iki kizim var, calisiyorum. Butun guzel yorumlariniz icin tsk ederim. Selamlar.

Rüyada duvar görmek nasıl yorumlanır?

Melda merhaba, rüyada köpekten korkmak, köpekten korktuğunu görmek, iyi bir arkadaşınız ile ilişkinizin bozulması veya kendi iç güdülerinde bir bozulma, içgüdü kaybı anlamına gelir. Ancak köpek korkusu yüzünden yanınızdaki duvara çıkmanız güzel anlam taşımakta belki de yaşanacak bir arkadaşlık bozulması sonunda hayatınızda güzel gelişmeler başlayacağını işaret etmektedir.

Rüyada duvar görmek önemli bir rüyadır ve hedeflerinize giden yolda bazı engeller ve zorluklar olduğunu gösterir, bunları aştığınızda bir çok gayrimenkul sahibi olmaya, saygın bir insan olarak çevrenin beğenisini kazanmaya rivayet edilir. Rüyada duvara tırmanmak, duvara tırmandığını görmek, karşınızdaki engelleri birer birer aşarak amacınıza en sonunda ulaşacağınızı temsil eder. Duvarda oturmakBir duvar üzerinde oturduğunu görmek, mal, para, şeref, iş hayatında yükselme anlamlarına gelir.

Köpeklerin insana dönüşmesi ilginç ve bu konuda rüya yorumları insana dönüşen hayvanın karakteristik özelliğini çevrenizdeki kişilerde görmek istediğini simgeler demektedir. Yani köpek dost, sadakat demektir, karakteristik özelliği dostluk ve dürüstlük demektir. Çevrenizdeki kişilerde gerçek dostluk, bağlılık beklediğinizi göstermektedir. Bu rüyayı gören kişinin yaşamında ortaya çıkacak radikal bir değişim kararını, alışılmışın dışına çıkmayı, faklı bir düşünce tarzını denemeyi, kısacası değişimi işaret eder. İlginç tarafı bu değişim rüya sahibini başta şok edici derecede şaşırtsa da sonunda onun hakkında hayırlı gelişmeler sağlayacaktır.

Otobüste kızlarına sarılmanız güçlü annelik duygularına sahip olduğunu simgelerken bir kadının size para vermesi birinin vesile olmasıyla hayatınızda maddi açıdan güzel gelişmelerin gerçekleşeceği bir dönem yaşayacağınızı ifade eder. Rüyanızın son bölümünde ekmek almanız ise güzel gelişmelere işarettir çünkü rüyada ekmek almak, ekmek aldığını görmek, bolluk, bereket, maddi rahatlama delaleti olup, ekmeğin esmer olması ayrıca sağlık ifadesidir.

Rüyada duvar görmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada beton duvar görmek rüya sahibini önünde engellerin güçlü olduğunu ve onları aşmakta biraz zorlanacağını ifade eder. Taş duvar görmek ise kişinin sorunları zamanında problemin küçük iken çözmemesi sebebiyle onların biriktiğini ve sorunun çözümünü zorlaştığına rivayet edilir.

Rüyada duvardan düşmek kendinizi aşırı zorladığınızı ya da taşımayacağı kadar sorumluluk üstlendiğini ifade eder. Rüyada duvar delmek rüyayı gören kişinin önündeki engelleri ve zorlukları nasıl aşması gerektiği konusunda bilgi verir ve bunları parçalara ayırıp, birer birer yada küçük küçük çözmeye başlamasının doğru olduğunu gösterir.

Duvar yıkılması çok önemli bir rüyadır ve yıkılmanın şekline göre anlam taşır. Duvarın evin içine yıkıldığını görmek veya duvarın rüyayı görene doğru yıkılması, yapmanız gereken bazı şeyleri zamanında yapmadığınız için sağlık sorunu yaşamaya işaret eder. Duvarın evin dışına yıkılması ya da rüya sahibinin tersine yıkılması yerine getirmediğiniz biz taahhüt ya da sorumluluk yüzünden başkalarının zarar göreceğini ve bundan üzüntü duyup, vicdan azabı çekeceğinizi gösterir. Duvarın yenilenmesini görmek evlilik anlamındadır, kerpiçten yapı yapıldığını görmek iyi bir amacının olması demektir.

Rüyada istinat duvarı görmek rüyayı gören kişinin kendini emniyette hissetmek için birilerinin yada bir şeylerin desteğini beklediğini temsil ederken istinat duvarı yıkılması veya yıkılmış bir istinat duvarı görmek rüya sahibinin kendini bazı durumlar karşısında korunmasız veya çaresiz hissettiğini anlatır adeta tüm güvendiği dağlara kar yaşmış gibi olduğunu belirtir.

“Rüyada Duvar Görmek” için bir yanıt

Rüyada evinin rüzgarla yıkıldığını görmek
Ben rüyamda eski oturduğumuz binanın dış ön kısmının yavaş yavaş rüzgarla birlikte parçalar halinde uçarak yıkıldığını gördüm sonra eve doğru gelmeye başladım ve bir anda yıkılan kısım beyaz kale bodurla tekrar oluştu, rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. teşekkürler..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir