Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Duvar Kağıdı Görmek

Rüyada duvar kağıdı üzerinde örümcek ne demek?

İyi günler. Rüyamda ayni boyda kucuk bir çok örümceğin ben yatarken duvar kağıdı üzerinde yukarıdan aşağıya doğru dumduz indigini gordum. Bir tanesi yatagimdaydi, onu uzaklastirmak icin dogrulunca hepsinden cok daha buyuk ve simsiyah bir orumcegin yatagimda oldugunu ona hamle yapinca yorganin altindan bana dogru geldigini gordum.

Ancak onu yakaladim ve elimde sikinca parcalandi, arkasindaki buyuk kisminin bombos ve tek parca kabuk oldugunu gordum. Civik civik olacagini dusunurken kupkuru bos bir kabuktu. Bu haliyle oldurmus oldum. Normalde ruyalarimdan cok etkilenmem ama bu etkiledi yardima ihtiyacim var bu ruyayi yorumlayin lutfen.

Rüyada duvar kağıdı görmek yorumu

Dicle selam, Rüyada örümcek görmek, örümcek öldürmek konusunda geniş açıklama için örümcek rüya tabiri sayfasını inceleyin.

Rüyada duvar kağıdı görmek yaşamınızda bir bariyer ya da kendiniz ve diğerleri arasındaki bir tür kalkan koyarak kendinizi izole ettiğinizi gösterir. Rüyada duvar kağıdı kullanmak, duvarı duvar kağıdı kaplamak içinizde bir sır saklanıyor olduğunu göstermektedir. Duvardan duvar kağıdı söktüğünü, soyduğunu görmek yaşamınızda gizli tuttuğunuz kimi şeyleri açığa çıkaracağınızı simgeler.

“Rüyada Duvar Kağıdı Görmek” için 2 yanıt

Evimin duvarında nasıl olduğunu anlamadan büyük bir kağıt buldum, üzerinde tanımadığım bir bayan resmi ve eşimin gençliğinde ayakta çekilmiş resmi vardı, ruyamda görümceme gösteriyorum bana “araştırma, sonu kötü olur” diyor, ben onu dinlemeden büyük bir yere gidiyorum, orada sadece kız talebeler var, kızlar ders veriyor bayan hoca dinliyor, bayan hocanın yanına gidiyorum elimdekini gösteriyorum, özür dileyerek ilgilenmesini istiyorum, bayan hoca okuyor “deniz yıldızı yıldızı ayırdı kızı kız yalnız takım yıldızı altılısı” diye okuyor kağıdın üzerini ve bana “altılı insanlar kim” diye sordu, ben “bilmiyorum ki” dedim ve uyandım ruyamı yorumlarsanız sevinirim saygılarımı sunarım. 41, Kadın, Evli, Ev işi.

Merhebalar. Ben şu anda evliyim, rüyamda benim eski sevdiğim kişinin evindeyim, bunun annesi de yanimda bana diyorki “şu duvar kagitlarini kopar”, bende koparmaya başliyorum. Yatak odasina geçiyorum biraz zorlaniyorum oradakini sokunce ama başariyorum yinede. Bu kadar ruya, ayildim zaten sonrasinda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir