Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Duvar Saati Görmek

Rüyada duvar saati görmek neye işarettir?

Yaşım 30, bayan ve bekarım. Evlenmeyi düşündüğüm bir erkek arkadaşım var ancak aramızda hala çözemediğimiz kimi sorunlar bulunmakta. Anne ve babası ben çok seviyorlar ( ya da öyle söylüyorlar ). Rüyamda iş yerindeyim, erkek arkadaşımdan telefon geliyor. Öğle tatilinde iş yerimin yakınındaki kafe – restoran tarzı bir yer var oraya gelmemi istiyor ve çok önemli bir şeyi konuşmak istediğini söylüyor. Heyecanla öğle paydosu gelmesini bekliyorum, gözüm sürekli ofisimdeki duvar saatinde. Paydos saati geldiğinde hemen o kafeye gidiyorum.

Kafeye gittiğimde hemen girişteki duvar saatinin durmuş olduğunu gördüm ve içimden “inşallah bir aksilik çıkmaz diye geçiriyorum, içeri girdiğimde ne göreyim, annesi de arkadaşımın yanında. Müstakbel kayınvalidem inanılmaz derecede rüküş giyinmiş, yaşına ve kilosuna bakmadan altına tayt giymiş, üstüne göğüslerinin yarısını açıkta bırakan tişört giymiş, gözünde kocaman gözlükler, kafasında Meksika şapkası.

Beni gördüklerinde hemen sevinçle ayağa kalktılar, benim onlara yaklaşmamı beklemeden onlar bana doğru hamle yapıp, bana sarılıp, öpmeye başladılar. Annesi “canım kızım, bir tanem, seni ne çok özledim” gibi laflar edip, bana sarılıyordu. Bir anda kafedeki herkesin bize ( ya da anneye ) baktıklarını hissettim.

Masaya oturduk, arkadaşım “annemin sana sürprizi var, duymaya hazır mısın” dedi. Evet dedim. Annesi konuşmaya başlamadan sağ kolunu uzattı ve gördüklerim karşısında şoke oldum. Kolunda 8 – 10 adet kalın kalın, kocaman, gösterişli, işlemeli altın bilezik vardı. “kızım bileziklerini aldım, takılarının hepsi tamam, artık evlenebilirsiniz” dedi. “Anne” dedim ( kendisine ilk kez anne demiştim, bu kelime ağzımdan kontrolüm dışında çıktı) “neden zahmet ettiniz, ben bilezik istemem ve bunları takamam, keşke bana sorsaydınız, sizi bu sıkıntıya sokmazdım” dedim. Arkadaşımın annesi “olur mu kızım, bizde adettir, bunları sana takmamız ve seninde bunları takman, herkese göstermen lazım, bu bizim ailemizin gururu için gerekli, yoksa tanıdıklar bizim hakkımızda ne derler” dedi.

Erkek arkadaşımın gözlerine baktım “ne oluyor” diyordum. Rüyam bu kadar, benim için çok sıkıcıydı. İnşallah gerçekten böyle şeyler olmaz. Rüyamın tabirini rica edebilir miyim?

Rüyada duvar saati görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba,

Rüyanızda bir çok olay geçmekte, birden fazla unsur yer almakta ancak bana göre rüyanızın şifresi duvar saatinde ve gördüğünüz duvar saatleri hedeflerinize ulaşmak için daha randımanlı çalışmanız, zamanı iyi değerlendirmeniz gerektiğini işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada inşaat görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Duvar Saati Görmek” için 2 yanıt

Rüyada duvar saati görmek neye işaret eder
Rüyamda duvarda saat vardı, saat 12 idi, “işe geç kaldım” deyip hemen uyandım, baktım ki saat daha uyandığımda 12 olmamış ne anlama geliyor? Rüyada duvar saati görmek neye yorulur?
Kimden: aysel
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:34
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: çok iyi
Anahtar kelimeler: duvar saati görmek.

Aysel selam,
Rüyada saat görmek zamanın önemli olduğu bazı durumlarla karşılaşacağınızı gösterir. Kafanız bazı şeyleri yetiştirme korkusu nedeniyle meşgul olabilir. Hareketlerinizi ve işlerinizi hızlandırmanız gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir