Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Sevdiği Çocuk

Rüyada duvar saati, sevdiği çocuk, camiye gittiğini görmek nedir?

Merhabalar. 23 yaşındayım. Bir sıkıntım var ve bununla ilgili neredeyse her sabah, sabah namazından sonra hacet namazı kılıyorum. Arka arkaya gördüğüm rüyalar şöyle: İlk rüyamda sadece duvar saati gördüm. Dümdüz açık renk bir duvar ve daire şeklinde duvar saati.

İkinci rüyamda sevdiğim çocuk (şu an görüşmüyoruz) ile beraberdik. Sürekli beni özlediğini söyleyip beni öpüp duruyordu. Bana bir kolye almış, “Bunu sana hacdan getirdim” diyor, çok seviniyorum, bütün arkadaşlarımız da orada herkes çok keyifli, sonra birden kafamı çeviriyorum, sevdiğim çocuğun namaza durduğunu görüyorum. Ben farzı bir kılayım diyor. Kılıyor. “sen şimdi yatsıyı mı kıldın?” diyorum. “Evet” diyor. “Fakat öyle olmaz, sünneti de kılman lazım” diyorum, Tamam deyip bir de 4 rekat sünnet kılıyor.

Üçüncü rüyamda yakın bir kız arkadaşımla camiye gidiyoruz. İftar vaktine 40 dakika kadar bir süre var. Üst kata çıkıyoruz, hafif bir kalabalık var fakat bir de masa var, genç güzel insanlar iftar sofrasında. Çok yadırgamıyorum, tenha bir yere geçiyoruz, namaza durmak için, fakat arkadaşım “Başka bir yere gidelim” diyor. Peki diyorum ve birden kalabaliklaşıyor, o kalabalıkta onu takip ederken bir bakıyorum caminin dışına çıkmışız ve taksiye biniyoruz eve gitmek için. “Ne oldu şimdi?” diyorum, çok kızıyorum, oradan gitmemize gerek yoktu bak caminin dışına çıktık diye söylene söylene eve kadar geliyorum, eşyalarım da camide kalıyor, ama önemli değil bir şey olmaz iftardan sonra gider alırım diyorum. Sonra eve girdiğimi gördüm ve arkadaşıma kızıyordum. Daha sonra gittik mi gitmedik mi hatırlamıyorum.

Ben işin içinden çıkamadım, ne yapmam gerektiğini anlayamadım, azıcık da olsa yorumlayabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

İpuçları : duvar saati, sevdiği çocuk, camiye gittiğini, kolye almak, namaza durduğunu, farzı kılmak, İftar vakti, genç insanlar, güzel insanlar iftar sofrası, taksiye binmek.

Rüyada duvar saati, sevdiği çocuk, camiye gittiğini görmek tabiri

Rüyada duvar saati görmek, hedeflerinize ulaşmak için daha randımanlı çalışmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada kolye görmek, sosyal ilişkiler hakkında bilgi verir.

Rüyada cami görmek, Selamete çıkacağınıza işaret eder.

Yukarıda rüyalarınızın 3 ana temasını özetledim. Bu bilgiler ışığında rüyalarınız; zamanı iyi kullanmanız, ilişkilerinizde dikkatli olmanız durumunda selamete ereceğinizi simgelemektedir.

“Rüyada Sevdiği Çocuk” için 2 yanıt

Yukarıda rüyalarınızın 3 ana temasını özetledim. Bu bilgiler ışığında rüyalarınız; zamanı iyi kullanmanız, ilişkilerinizde dikkatli olmanız durumunda selamete ereceğinizi simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir