Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Duvar Yıkmak

Rüyada duvar yıkmak neye işaret eder?

Rüyamda evimizin bahçe duvarını annem ve yengem elleriyle ittirerek yıkıyor, “neden yıktınız” diye sorduğumda, “daha iyisi yapılacak” diyorlar, yıkılan duvarın altından yeşil sanki yonca bitkisi gibi yeşillikle kaplı nemli bir toprak çıkıyor (toprak kokusu hissediyorum) sonra endişeye kapılarak bahçede gezinmemelerini söylüyorum yılan çıkabilir diyerek. Sonra bahçenin dışında birçok irili ufaklı yılan görüyorum, hepsi bizim bahçeye doluyor, bahçe duvarlarının üstünden bahçemize doluyor, bu arada yıkılan duvara bakınca altından çok eski bir duvar çıkıyor, çok sağlam ve tunçtan yapılan bir duvar görüyorum (tarihi eser gibi)

Annem bu eski duvarın üstüne yeni duvar yapılacağını söylüyor, sonra evin etrafının yüksek duvar inşaatı ile sarıldığını görüyorum ve bu duvarların üstünden yüzlerce yılanın bahçeye dolduğunu görüyorum, kardeşime “evden çıkalım, bahçe yılanla doldu, evde yakında yıkılacak zaten” diyorum ama kardeşim “hayır, daha evde duralım, vakit var, kapıyı kapa yeter” diyor. (gerçekte eski evimizi müteahhite verdik ve bugünlerde yıkılıp yenisi yapılacak, buna istinaden evden çıkalım diyorum kardeşime)

Sonra ben kapıyı kapatıp, merdivenlerden bahçeye iniyorum elime uzun bir çubuk alıp bahçeye dolan yılanları tekrar dışarı atıyorum ama her seferinde daha fazla yılan duvarın üstünden bahçeye doluyor, en sonunda bırakıyorum yılan atmayı ve bahçeye bakınca, irili ufaklı (kobra, boğa, kara, su yılanları) yılanlarla dolduğunu ama bana doğru gelmediklerini ya da beni ısırdıklarını falan görmüyorum, genelde küçük yılanlar sadece aralarında bir tane büyük iri boğa ya da anaconda gibi bir yılan var ve bana bakıyor aramızda 2-3 metre mesafe var, ben hiçbirinden korkmuyorum, zararda görmüyorum sadece bahçeyi yüzlercesinin doldurduğunu görüyorum, adeta bahçeyi kaplıyorlar ve uyanıyorum. tango, 35, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, endişeli

Rüyada duvar yıkmak nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ruh halinini yansımasıdır. Rüyada duvar görmek gayrimenkul sahibi olmak, saygın bir insan olmak anlamlarına gelir. Duvarın yıkılıp yenilenmesini görmek evlilik anlamındadır. Bakınız rüyada duvar görmek sayfası.

Rüyada yılan görmek, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz gizli korkular ve endişeleri, ihanete düşmanlığa veya gizli düşmanlara, doğru yoldan ayartılıp yoldan çıkarılmaya veya yaşam enerjisi ve sağlık konusunda gelişmelere işaret eder. Rüyanızdaki yılanların gizli korkular ve endişeleri işaret ettiğini düşünüyorum. Bu endişelerin evinizin söz verilen zamanda ve özelliklerde yapılıp yapılmayacağı hakkında olma olasılığı yüksektir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Duvar Yıkmak” için 2 yanıt

Rüyada duvar çatlaması görmek neye işarettir
Ben Miray, selamlar, bu gece bir rüya gordum once kucuk bir sarsinti olmus daha sonra cok şiddetli deprem oldu, evin icindeyiz ve duvar çatladi esim ve annem kolona tutundu ve bana gel diyorlardi, bense cocuklarin yanina gitmeyi diger odada korkarlar diye esime gel dedim ve onlari yatarken gordum, uyanmamislardi ama ev yikilmadi ve korkuyla uyandim. Ruyamin ne anlama geldigini yorumlarsaniz sevinirim teşekkürler.

Rüyada duvar çatlaması görmek neye yorulur
Rüyada deprem görmek, deprem olduğunu görmeniz, gerçek yaşamınızda bazı şeylerin aniden değişeceğini haber verir. Bu değişim genellikle sıkıntılı olacak şeklinde tabir edilir. Deprem görmenin tabiri, yer sarsıntısı, zelzele, hemen tüm toplamlarda iş yaşamınızda bir takım sorunlar veya çevrenizde tartışmalar, çatışmaları gösterir, büyük hayal kırıklıkları ve acılara işaret eder olarak yorumlanır. Rüyada deprem görmek konusunda hemen hemen tüm dini rüya tabirleri, bunun Tanrının öfkesini ve gücünü temsil ettiğini belirtir.
Rüyada bir duvarda veya tavanda çatlak görmek, çatlamış duvar görmek kısa süreli bir üzüntü ve kedere işaret eder. Bu çatlağı onarmak, onardığını, tamir ettiğini görmek ise size üzüntü veren bu olayı çabuk atlatacağını simgeler.
Rüyanızda evin yıkılmamış olması, bu sıkıntı ve üzüntüleri hemen atlatacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir