Rüyada duvara 666 yazmak

Rüyada duvara 666 yazmak neye delalet eder?

Rüyada duvara 666 yazmakBeni bir arkadaşım rüyasında şu şekilde görmüş “akşam rüyamda biz seninle aynı evde kalıyorduk, sen gece uyanıp dışarıya çıkıyorsun, bende peşine geliyorum, geldiğimde sen duvara Arapça rakamla 666 yazıyorsun ve bende çok korkuyorum, sen bana -git buradan, kalma burada- diyorsun, bende eve gidiyorum, eve gelmeyince dışarıya çıkıyorum ve yerde bir sürü kan gördüm ” dedi, sizce bu ne anlama gelmektedir? Teşekkürler.

Rüyada duvara 666 yazmak tabiri

Arda merhaba, bildiğim kadarıyla Arda bir erkek ismi, bu isimde hiç kadın görmedim. Ancak mail adresin kadın ismi. Rüyadaki unsurlarda feminen bir hava taşıyor. Doğru bilgi vermek sizler için yararlı, bunu bilmeniz lazım.

Rüyada Kuran-ı Kerim ayetleri dışında Arapça yazı görmek rüyayı gören kişinin etrafında ona zarar vermek isteyen kişiler olduğunu ve dikkatli davranması gerektiğine işaret eder.

Rüyada 666 sayısı görmek şeytanı işaret eder, şeytana uymamak gerektiğini temsil eder. Çünkü gündelik hayatta halkın arasında 666 sayısı şeytanın sayısı, iblisin sayısı olarak bilinir.

Etiketler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir