Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Duvarda Yazı Görmek

Rüyada duvarda yazı görmek neye işarettir?

Ben bu rüyayı şuanda iki yaşında olan kızıma hamileyken görmüştüm. Rüyamda o zaman ki çalıştığım yerdeyim, duvarda kocaman yazıyla ‘Ecrim’ yazıyor ( kızımın adını o zamanlarda Ecrin koymayı düşünüyordum ama Amine ye karar verdim). Sonra küçük bir merdiven var, onun üzerine çıktım biraz durdum, geri indim ama azıcık ilerisinde tabanda lamba yanıyor.

Sonra merdiveni biraz lambaya doğru ittim, yine yukarısına çıktım, biraz durdum geri indim, üçüncü kez merdiveni ittim üzerine çıktım, her iki seferde ışığa biraz biraz yaklaşmıştım ama üçüncü sefer tam o sarı renkli ışığın altında merdivenin başında elimi çeneme koyup oturdum. O zamandan bu zaman bu rüyayı hem unutmadım hemde anlamını merak ediyorum simdiden allah razı olsun sizden. 24, Kadın, Evli, Ev hanımı, Ruh halim tuhaf.

Rüyada duvarda yazı görmek yorumu

Sevgili okurum, geçmişte yaşanan rüyayı günün şartlarında değerlendirmek fazla anlamlı olmaz, rüya görüldüğü dönemde daha anlamlıdır. Ancak her şeye rağmen sizi kırmamak için unsurların anlamlarını yazacağım.

Rüyada çalıştığı iş yerinde olduğunu görmek gerçek yaşamda üzerinde çalıştığınız bir proje ya da görev hakkında bazı kaygılar taşıdığınızı gösterir. Bu görevi yapamamak, zamanında tamamlayamamak gibi. Ancak bu bile sizin sorumluluklarınıza ne kadar bağlı olduğunuzu göstermesi açısından çok iyidir ve sorumluluk sahibi birisi olduğunuzu gösterir.

Rüyada duvar görmek hedeflerinize giden yolda bazı engeller ve zorluklar olduğunu gösterir, bunları aştığınızda bir çok gayrimenkul sahibi olmaya, saygın bir insan olarak çevrenin beğenisini kazanmaya rivayet edilir. Rüyada görülen isim çok önemlidir ve ismin anlamı araştırılmalıdır. Çok önemli mesajlar içerebilir. Duvar yazı görmek veya daha doğru anlatımla duvarda isim görmek görülen ismin kastettiği şeye ulaşmak için karşınızdaki engelleri aşmak gerektiğini, bunun için belki biraz zorlanacağınızı ama hedefe ulaşacağınıza işaret eder.

Biraz araştırma yaptım ve iyi ki çocuğunuza Ecrin ismi koymamışsınız diyorum. Rüyada gördüğünüz Ecrim hayırlı anlam taşıyor ve Allah’ın hediyesi manasına geliyor. Ancak günlük yaşamda Ecrin ismi kullanılıyor ki siz de Ecrin düşünmüşsünüz, maalesef anlamı yanlış bilinen isimlerdendir. Anlamını bilmeden Kuran’da geçiyor diye bazı isimler kullanılmaktadır. Ecrin ücret – bir emeğin karşılığı anlamlarına gelmektedir. Benzer şekilde Kuranda geçiyor diye Aleyna ismi konulmaktadır ki bizim üzerimize, bizim aleyhimize manalarına gelmekte daha kaba tabirle bela manası taşımaktadır.

Rüyanın devamı çok ilginç, lambaya ulaşmak için 3 kez deneme yapıyorsunuz ki bu aşağıdaki üçlemelerden bir hakkında aydınlanmak, öğrenmek, kavuşmak isteğinizi simgelemektedir.

* yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )
* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)
* Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )
* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

Üçüncü denemede lambaya ulaşmanız bu arzunuza kavuştuğunuzu / kavuşacağınızı göstermektedir. Bana göre sizin rüyanız baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir ) üçlemesini işaret etmektedir.

“Rüyada Duvarda Yazı Görmek” için 4 yanıt

Lise öğrencisiyim. Sevdiğim çocuğa onu sevdiğimi söyledim konuşuyoruz ama bana yakın davranmıyor. Konuşmak istemiyorsan söyle diyorum yorgunum uykusuzum ondan böyle yapıyorum diyor. İşte ben bu çocuğu rüyamda gördüm. Okuldan çıkıyoduk ve ben onu takip ediyodum. Ambar gibi bir yere girip turuncu kalemle duvara bir şeyler yazıyodu. O çıktıktan sonra ne yazdığını merak edip arkasına ben giriyodum. Benim ismimi yazmış. Ne anlama gelir?

Hilal merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında tutkularının esiri olmadan, duyguların ve mantığın arasında dengeyi muhafaza ettiğin sürece dileklerinin gerçekleşeceğini, işlerinin yolunda gideceğini ifade etmektedir. Unutmayın ki turuncu tutkuların rengidir.

Merhaba ben dün gece bir rüya gördüm önümde bir duvar var ve duvarın rengi yeşille mavi karışımı ne yeşil ne mavi ve önümde iki insan var biri erkek biri bayan ikisinin yüzü de bana dönük yüzlerini hiç görmedim ve gerçek hayatta da tanıdığım gördüğüm insanlar değildi. Ve duvara Seyfullah yazdı ikisi de aynı şekilde daha sonra ben merdiven gibi bişeye çıkıp duvarın üst kısmına kalp çizdim ve kendi kendime dedim ki annem görmesin bu ismi yanlış anlar diyorum ve Seyfullah ismini hiç bir şekil de duymadım hiç bir yerde daha sonra o rüyadan uyanıyorum bana bu rüya mı yorumlarsanız çok sevinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir