Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Duvarın Üzerinde Ceset Görmek

Rüyada duvar üzerinde cesetler görmek ne demek?

İyi günler. Rüyamda şuan oturduğum dairenin kocaman bir bahçesi vardı. Bahçede geziniyordum. Yerler yapraklarla örtülüydü. Ayrıca büyük ağaçlar vardı. Sonra ağaçların arasından bahçenin dışında bir duvarda oturan bir ceset gördüm. Yaklaştıkça bir değil 4 ceset olduğunu fark ettim cesetlerin üzerinde yaralar vardı ve yan yana dizilmiş şekilde oturuyorlardı. En sondaki ceset genç bir erkeğe aitti ve ölü gibi görünmesine rağmen can çekişir gibi kendini yerden yere vuruyordu.

O sıra ürperdiğimi hissettim korkmak değil ama bir garip oldum. Sonra telefonumla polisi aramaya çalıştım ancak hep yanlış tuşlara bastım tam aramayı başarmıştım ki benim telefonum çaldı (gerçekde ) telefonun sesiyle uyandım. Şuan ki ruh halim huzurluyum uzun süredir yapmak istediğim şeylere yöneldim ve kendimi yeni bir hayata geçmiş gibi hissediyorum. Ancak hiç dostumun olmayışına üzülüyorum. Şimdiden teşekkür ederim. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada duvarın üzerinde ceset görmek tabiri

Fatmanur selam,

Rüyada bahçe görmek genel olarak rahatlama, huzur, gençleşme, yenilenme, bir şeylere başlamaya işaret eder. Bahçede dolaşmanız bu güzellikleri doyasıya yaşadığınızı ya da daha da yaşamak istediğini temsil etmektedir. Bahçede gördüğünüz büyük ağaç önünüzde size büyük mutluluklar verecek gelişmeleri temsil etmektedir çünkü bahçede ağaç görmek, çocuk sahibi olmak isteyenler için evlat sahibi olmak işaretidir. Bekarlar için mutlu bir yuva kurmak güzel aile yaşamı, Diğer insanlar için işinde yükselme, yetişkin insanlar için güven, sağlık, emniyet anlamlarını taşır.

Rüyanızın asıl önemli kısmı gördüğünüz cesetler olup bunların anlamı hayatınızda kullanmadığınız ve kullanmamak yüzünden körelmiş bazı özellikleriniz olduğunu anlatmaktadır. Bunlardan 1 tanesi özellikle önemli diğer üç tanesi nispeten daha az önemli. Rüyanız diyor ki bu özelliklerinizin (güçlü yanlarınız) farkına varın ve onları kendiniz, aileniz veya sevdikleriniz için faydalı işlerde kullanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir