Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Şey Duymak

Rüyada bir şey duymak neye delalet eder?

duymakBen 24 yaşında, bekar, çalışan bayanım ve tek başıma yaşıyorum. Uyumadan önce erkek arkadaşımla uzun uzun telefonda konuştum, yalnız yaşadığım için telefonu kapatırken bana “kapıyı pencereyi iyice kilitle, dikkatli ol, iyice uyu, dinlen” dedi. Sonra ben uyumak için yatağa gittim, çok yorgundum ve hemen uykuya daldım ama uyumadığımı hissedebiliyordum.

Bu uyku ile uykusuzluk arası dalma anında bir rüya gördüm ama sanki gerçek gibiydi, evin içinde bir şey duydum, ses gibi değilde sanki biri dolaşıyor gibi his idi. Evin kapısı açıldı ve uzun düz saçları olan zayıf bir kız içeri girdi ancak bu kadar özelliği net olarak görmeme karşılık yüzünde sadece gülümsemesini ve bembeyaz dişlerini hatırlıyorum, yüz hatlarını tam olarak hatırlayamıyorum. Yatak odasına girdi, yanıma gelip yatağıma oturdu, üzerimdeki yorganı alıp, ismimi söyleyip “hadi kalk, gitme zamanı geldi artık” dedi, sonra bana bembeyaz inci gibi dişlerini göstererek gülümsedi. Bende ona “çok uykum var, çok yorgunum, yarın çok işim var o yüzden erken kalkacağım” diyerek, yorganı geri örttüm, sonra ona döndüm fakat gitmişti. Sabah bu kafama çok takıldı, bu bir rüya mıydı, gelen bir melek miydi ve ne demek istemişti?

Rüyada bir şey duymak yorumu

Sema merhaba, gördüğün bir rüya olup, zaten çok yorgun ve gergin olduğunun farkındasın, bu gibi durumlarda bu gibi flu rüyalar görülebilmektedir.

Rüyada bir şeyi veya birini duymak bu sizin çevrenizde olup bitenleri dikkatle dinleme huyuna sahip olduğunuzu gösterir. Böyle yapmakla karşınızdakine saygı gösteriyorsunuz ve bunun karşılığında saygı görüyorsunuz anlamını taşır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir