Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Düzelmek

Rüyada düzelmek neye delalet eder?

Benim bir rüyam var, yorumlarsanız sevinirim. Rüyamda arkadaşlarla halı sahada maç yapıyoruz ama sahanın zemini mavi, arkadaşlar “bu nasıl oldu, birisi şaka yapmak için halıyı boyadı mı acaba” diyoruz. Bir ara mola verince bir arkadaşım bana enerji içeceği verdi “Berk al, bende fazla var” dedi, ben istemedim “su içiyorum ben” dedim. Arkadaşım ısrar edince onu kırmamak için kutuyla enerji içeceğini aldım, kutuyu açıp içmeye başladım. İçince üzerime bir ağırlık çöktü, gözlerim karardı, başım döndü ve olduğum yere yığıldım. Bir süre dinlenince düzeldim ve kendime geldim. Hemen bana enerji içeceği veren arkadaşa “bunun içinde başka bir şey yoktu değil mi? bana şaka falan yapmadınız değil mi” diye sordum. Bunlar ne demek?

Rüyada düzeldiğini görmek yorumu

Tayfun merhaba, rüyada halı saha görmek tövbe etmeye ve günahlardan uzaklaşmaya alamettir, rüyayı gören kişinin ahlaki kurallara uyan bir hayat tarzını tercih edip yaşamı süresince huzur içinde yaşayacağına delalet eder. Halı sahada maç yaptığını görmek yoğun bir rekabet şartları içinde olan rüya sahibinin bu acımasız şartlara uyum sağlamayı başararak hedeflerine ulaşabileceğini gösterir.

Rüyada enerji içeceği görmek rüyayı gören kişinin kafasını meşgul eden bazı nedenlerden dolayı şu anda kendini yorgun hissettiğini, zorluklarla mücadele edecek gücü kendinde bulamadığını, ancak her şeye rağmen bir an önce bu durumdan kurtulmak istediğini gösterir. Rüyada enerji içeceği içmek rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulmak, rahatlamak, huzur bulmak ve ailesi için bol kazanca kavuşmak için adım attığına delalet eder. Ancak senin enerji içeceği içtikten sonra yaşadıkların yanlış bir adım attığına delalet ederken kısa bir süre dinlendikten sonra düzelmiş olman sonunda doğru karar vereceğine, doğru yolu bulacağına işarettir. Rüyada düzelmek ve bir durumdan sonra düzeldiğini görmek gelişen erkeklik gücü ve berekete kavuşmak anlamına gelirken aynı zamanda rüya sahibinin özel yaşamının doğru yolda gittiğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir