Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Düzeltmek

Rüyada oda düzeltmek neye işaret eder?

Rüyamdan uyanır uyanmaz yazmak istedim, çok etkilendim gördüğüm rüyadan. Rüyamda odamı düzeltiyorum bu sırada halam aradı, halamla telefonla konuşuyoruz bana hep “annen önemlidir, annen önemlidir” diyordu. Ben normal konuşuyorum “nasılsın hala” diyorum, o bana “annen önemlidir” diye tekrarlayınca soruyorum “niye? ne oldu?” diye. Halam cevap verecekken “babanla konuştun mu” dedi bende uyandım o sırada.

Bu rüyamın manası nedir? çok merak ettim, çünkü bu halamla aramız pek iyi değildi. Allah Razi olsun şimdiden, umarım en kısa zamanda yorumlarsınız.

Rüyada bir yeri düzelttiğini görmek yorumu

Rüyada bir şeyi düzeltmek rüya sahibinin  gerçek yaşamında içinde bulunduğu sorunları aşmak yönünde yol aldığını simgelerken, o şeyi düzelttiğini görmek yakında bunlardan kurtulacağını simgeler.

Rüyada halayı görmek makam, rütbe, istemediğin bir şeyi elden bir şey çıkarmak ondan kurtulmak anlamlarına gelir. Rüyada halasını görmek aynı zamanda rüya sahibinin şansı ve kısmetinin açılmasına, sorunların çözülüp rahata ermeye, borcunun bitmesine, hastalığın iyileşmesine ve rüyayı görenin önüne pırı pırıl ve yeni bir hayat dönemi çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin Allah’ın yardımına sahip olacağına rivayet edilir.

Rüyanızda halanız ile yaptığınız telefon görüşmesi hakkında bir yorumda bulunmak zor ancak genel anlamda telefon iletişim simgesidir ve size iletişimde daha dikkatli olmanızı tevsiye ediyor olabilir.

“Rüyada Düzeltmek” için 2 yanıt

Rüyada hala elini öpmek neye işaret eder?
Rüyamda halalarımın elini öpüyordum ve onlarda beni öpüyordu.

Rüyada el öpmek, rüyada öpüşmek yakınlık olarak yorumlanır. Kişinin öptüğü kişiden haber alacağına veya karşılaşacağına işarettir. İyi arkadaş kazanmaya da işaret eder. Rüyasında tanıdığı birisini öpen, çok kısa süre sonra ona rastlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir