Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ebe Görmek

Rüyada ebe görmek neye delalet eder?

Denizde yüzerken birden dalıyorum ve bir sürü deniz canlısı görüyorum, sonra denizden çıkıyorum havluya sarılıyorum,  meğer ben hamileymişim ve doğumum başlıyor “imdat, birileri yardım etsin bana, doğuruyorum” diye bağırıyorum. Sahildeki birkaç kişi yanıma koşuyor, içlerinden biri “ben ebeyim, sana yardım edeceğim” diyor ve kolayca doğuruyorum.

Ben doğum yaparken denizde hareket etmeyen bir balina görüyorum, karaya çok yakın yanına gitmek onu kurtarmak istiyorum ama ebe izin vermiyor “yerinden kalkamazsın, şimdi ambulans bekliyoruz” diyor ve balinanın yanındaki başka bir balık onu itiyor, denize sokuyor. 16, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada ebe görmek yorumu

Ayşen merhaba, gördüğün rüya büyük hayallerin olduğunu ve hayallerine kavuşmak için bazen ciddi riskler aldığını, çoğu zaman tehlike yaşamadan başarıya ulaştığını ancak her zaman için tedbiri elden bırakmamak gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada balina görmek rüyayı görenin büyük bir iş kurma hayali olduğunu simgeler ya da hayatta çok aşırı bir şekilde istek duyduğu bir özlemi olduğuna yorumlanır.

Rüyada ebe görmek dünyalık olarak yorumlanır, gören kişiye göre anlamı değişir. Hamile bir kadın rüyasında ebe görürse bu kız evlat sahibi olacağına işarettir. Eğer rüyayı gören kişi erkek ise erkek evlat olacağına delalet eder. Ebe olmak, ebe olduğunu görmek rüyayı gören kişinin üstün liderlik yeteneğine ve disiplin duygusuna sahip olduğunu gösterir, sizden rehberlik isteyen kişilere her zaman yardım ettiğini, yol gösterdiğinizi ve göstermeye devam edeceğinizi temsil eder. Rüyada erkek ebe görmek doğum, yeni proje, günahtan arınma anlamlarını simgeler. Bu rüya hayatınızda yeni bir projenin adımını atmaya, sizin önemli bir rol üstleneceğinize ifade eder, aynı zamanda sıkıntılardan çıkmayı ifade eder.

Rüyanda evli olmadığı halde bebek doğurduğunu görmek kişinin gerçek yaşamın özgür yaşadığını ve bundan memnun olduğunu işaret eder. Bu bazen sorumluktan hoşlanmayan karakter yapısına sahip olduğunu da alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir