Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ebegümeci Görmek

Rüyada ebegümeci görmek neye çıkar?

Rüyamda geçen yıl ayrıldığım kocamla büyük bir tarladayız ama tarla su içinde, her yer çamur gibi, toprağa ayağımızı bastığımız toprağa batıyor. Ben tarlada ebegümeci topluyorum ama o kadar çok ki “bunlarla akşama güzel bir yemek yaparım, afiyetle yeriz” diyorum. Kocam da tarlada balık arıyor ama “burada balık olmaz ki, boşuna uğraşıyorsun” diyorum, eşim de “Olur, olur. geçen yağmurda dere taştı, dereden gelen balıkları kolayca yakalayabilirim” diyor. Sonrasını hatırlamıyorum, bu neye işaret eder?

Rüyada ebegümeci görmek yorumu

Nimet merhaba, görmüş olduğun rüyanın tüm unsurları da iyi şeylere işaret olup, hakkında hayırlı gelişmelere delalet etmektedir. Rüyada kişinin ayrıldığı kocasını görmüş olması geçmişte yaşanan olumlu deneyimleri ve eski iyi zamanları hatırlamayı temsil ederken aynı zamanda sevgi ile paylaşılan anıların yansıması olabilir. Rüyada tarla görülmesi bolluğa, berekete, çok para kazanmaya veya karlı iş ya da yatırım yapmaya alamettir.

Rüyada ebegümeci görmek rüya sahibinin gelenek ve göreneklerine bağlı bir kimse olduğunu ifade eder. Ebegümeci toplamak rüyayı gören kişinin sahip olduğu değerleri muhafaza ederek geleceğe umutla bakmasına sebep olacak güzel gelişmeler yaşamasına rivayet edilir. Ebegümeci pişirmek kişinin ev yaşamında sağlıklı ve huzurlu günlere kavuşmasına, bir rahatsızlığı varsa şifa bulmasına delalet eder. Ebegümeci yediğini görmek çok hayırlı bir rüya olup, kişinin gelecekte sağlık dolu uzun bir ömür süreceğine alamet eder.

Rüyanın en ilginç yanı ise eski eşinin sulu (çamurlu) tarlada balık yakalamaya çalışması olup bu durum onun şansının ve bahtının açık olduğunu ancak gözünün önündeki kısmetleri görmeyip şansını yanlış yerlerde aradığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir