Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ebeleme Oyunu Görmek

Rüyada ebeleme oyunu görmek neye çıkar?

Rüyamda yanımda iki arkadaşım ve ben bizi kovalayanlardan kaçıyoruz (aslında bir ebeleme oyunu gibi) diğerleri kaçıyorlar, orada bir dolmuş görüyorum, benim arkamdan koşan ise üniversiteden tanıdığım bir erkek arkadaşım, çok yaklaşıyor, eli sırtıma sürünecek gibi oluyor diye çok kokuyorum, zaten omzuma dokunuyor da. Sonra o anda bir derede olduğumu ve bata çıka kaçmaya devam ettiğimi görüyorum (bulunduğum ilin bir ilçesinde ana yolun altından böyle bir dere geçiyor tam emin değilim ama o dereye benziyordu, suyu çok az ve bulanık yeşil ağaçlarda görüyorum bir ya da iki tane )

Rüyada ebeleme oyunu görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda daha fazla heyecan, özgürlük, canlılık arzunuzu simgelerken; gençlik anılarını hatırlamak ve onlardan ders çıkarmak gerektiğini işaret etmektedir.

“Rüyada Ebeleme Oyunu Görmek” için bir yanıt

Rüyamda kız kardeşim bide tanımadığım bir erkek vardı, anneannemin evindeydik, kardeşim bir koltukta, erkekte diğer koltukta yatıyordu, tv açıktı. Kız kardeşime “oyun oynayalım” dedim “bu akşam uyuyun siz, birinizi vuracğıam silahla” dedim, herkes uyudu, ben o erkeği vurdum o kayboldu, sonra kız kardeşim uyandı “ben ölmemişim” dedi. Kardeşim bana bir şeyler dedi, ben kızgın bir şekilde onun elini ayağını tuttum hareket etmesin diye üstüne oturdum, bir elimle de silahı bulmaya çalıştım buldum, kız kardeşimin göğsüne baya bir ateş ettim, kardeşimin göğsünde iki büyük delik oluştu, kan akıyordu. Sonra ben onu öyle bıraktım koltuğun kenarında bir kaç kurşun vardı, birini aldım baktım, sonra pantolonumun arka cebine koydum, kapıyı açtım dışarı baktım, anneannem ve komşumuz yukarıki kata bakıyordu tekrar içeri girdim, odaya gittim, telefona delil nasıl yok edilir yazdım, araştırdım kız kardeşim kalktı “lavaboya gideceğim” dedi, ona “git yat yerine, kan kaybından ölecen zaten birazdan” dedim “yok şimdi lavaboya gider, yatarım, merak etme” dedi, sonra uyandım. 18, Kadın, ilişkisi yok, öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir