Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ebleh Görmek

Rüyada ebleh ne demektir?

Rüyamda eski sevgilimle barıştığımı gördüm, nasıl olduysa birileri araya girmiş ve bizi barıştırmış halbuki gerçek hayatta beni en yakın kız arkadaşımla aldatmıştı ve bir daha ona dönmeyeceğime yemin etmiştim.

Rüyada telefonla arayıp “akşama iç çıkışı buluşalım” dedi bende “tamam” dedim. Paydos edince iş yerimin yakınındaki bir kafeye yürüyerek gittim ve pencere kenarında bir yere oturup gelen gideni seyretmeye başladım. Vakit epeyce geçmişti, hala gelmemişti, telefonla aradım ulaşılamıyor idi. Can sıkıntısıyla “acaba başına bir şey mi geldi? kaza mı yaptı” diye düşünürken, ebleh görünüşlü bir genç yanıma gelip “abi beni Fuat abi gönderdi, bir işi çıkmış geç gelecekmiş” dedi, bende “telefonumu biliyor, neden beni arayıp bunu kendisi söylemiyor” diye sorunca çocuk cevap veremedi ve bana ebleh ebleh baktı.

Aslında ondan nefret ediyorum ve onu boğmak istiyorum ama bu rüyayı neden gördüm ki ben? Her şey için teşekkür ederim.

Rüyada ebleh görmek tabiri

Gamze merhaba, rüyada eski sevgiliyle barıştığını görmek, onunla buluşmak konularında lütfen rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını dikkatli bir şekilde incele ve oradan kendinle ilgili mesajları çıkar.

Rüyada kafe görmek gruplar arasında sosyal etkileşimleri temsil eder, rüyada gören kişinin kendini daha iyi hissedeceği bir gruba ait olmak istediğini anlatır. Rüyada kafeye gitmek rüya sahibi kimsenin şu anda gergin bir ruh hali içinde olduğunu gösterir ve gevşemeye, rahatlamaya ihtiyaç duyduğunu temsil eder.

Rüyada ebleh birisini görmek uyarı simgesidir ve rüyayı gören insanın yaşamı hakkında düşünmesi, bazı şeyleri sorgulaması belki de bir takım hedefleri gözden geçirip kendine yeni bir yol çizmesi gerektiğini gösterir. Rüyada ebleh olduğunu görmek gerçek hayatta olayları veya bazı işleri saflığa vurarak onlara gereken önemi vermeyen rüya sahibinin başının bu yüzden sık  sık ağrıdığını delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir