Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ebru Şallı’nın Yeni Keşfi

Rüyada Ebru Şallı’nın yeni keşfi nedir?

Merhabalar, rüyamda bir alışveriş merkezindeyim, avm girişinde Ebru Şallı ile karşılaştım, çok güzel görünüyordu. Sanki daha önceden tanışmışız gibi hızla yanıma geldi, koluma girdi, halimi hatırımı sordu. Bende “iyiyim, siz nasılsiniz” dedim. Bunları konuşurken yavaş yavaş yürüyorduk.

Bana “Yeni sırrımı açıklıyorum, haberin var mı” dedi. Reklamlarda gördüğümü, merak ettiğimi ancak ne olduğunu bilmediğimi söyledim. Sonra sırrının “siyah noktaları, sivilceleri, güneş lekelerini, kırışıklıkları ve ciltte oluşan kararmaları yok eden volkanik bir kilden yapılan yeni bir yüz maskesi olduğunu, yüzde buhar banyosu ya da yüzü sıcak su ile yıkadıktan sonra kullanıldığını” söyleyerek bu volkanik yüz maskesi için çok umutlu olduğunu, beğenileceğini söyledi.

Ebru Şallı ile bir ilgim yok, hatta beğenmişlik ya da beğenmemişlik konusunda bir düşüncem de yok, bu rüyanın anlamı nedir. Şimdiden teşekkür ederim. Gönderen Buket.

Rüyada Ebru Şallı’nın nasıl açıklanır?

Buket merhaba, lütfen bu tür rüyalar gönderirken mutlaka hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri vermelisiniz diyoruz. Çünkü o zaman rüyalar sağlıklı açıklanabilir.

Bana göre rüyanız iki anlam taşıyabilir.

Birincisi; dış görünümüzle ilgili kaygılar taşıyor olabilirsiniz.

İkincisi; Reklamlardan etkilenmiş olabilirsiniz. Rüyada cilt bakımı sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir