Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Ecelinin Geldiğini Görmek

Rüyada ecelinin geldiğini görmek ne demek?

Rüyamda eski sevgilimle çekilmiş bir fotoğrafımı görüyorum, kuzenim tehdit ediyormuş beni, “bu fotoğrafı şimdiki erkek arkadaşına gösteririm” diye ama fotoğraftaki sanki tam olarak ben değilmişim gibi dudaklarım beyaz böyle halsiz ve eceli gelmiş gibiyim çekilen fotoğrafta.

Rüya tabirleri ve yorumların çoğunda eceliniz yaklaştı diye yorumlar yapılmış. Yorumlarsanız çok sevinirim.

Rüyada ecelinin geldiğini görmek yorumu

Yasemin merhaba, ölümü ve ölüm tarihini sadece ve sadece Yüce Allah bilir. Hiç bir şey veya işaret eceli gösteremez.

Rüyada görülen eski sevgili ile çekilmiş eski fotoğraf hayatınızdaki değişimi fark etmeniz gerektiğini temsil etmektedir. Bu en değerli hatırlatıcıdır ve geçmiş eskide kaldığını, geleceğe bakmak gerektiğini temsil eder. Bu rüya aynı zamanda dünya görüşünüzün ya da dini değerlerinizin değişiklik göstereceği olarak yorumlanır.

Kişinin eceline dair rüya görmesi hayırlara işarettir ve bir kimse ecelinin geldiğini görürse ömrünün uzamasına, ecelinin gelmiş olduğunu anlaması ise ömrünün uzayacağına yorumlanır. Rüyada eceli gelen birini görmek hayırlıdır ve rüyayı gören kişinin bundan sonra kendisi ve etrafındakiler hakkında isabetli kararlar alacağına, eski hatalarını tekrarlamayacağına delalet eder.

“Rüyada Ecelinin Geldiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada öleceğini duymak
Iyi gunler, ben ruyamda yakin bir arkadasimla işe giderken yasli bir kadin geliyor ve ecelimin geldigini artik olmem gerektigini soyluyor. Sonra son saatleri doldurmak icin arkadasimin evine gidiyoruz, orada abisi de oluyor, aradan 2 saat gectikten sonra “vakit geldi” diyor ve arkadaşım beni boğmaya çalışıyor, orada uyanıyorum.

Neşet selam, rüyanı aslında gerçek hayatınızda bazı dengelerin bozulduğunu simgelemektedir. Rüyanız ile alakalı detaylı açıklama rüyada öleceğini görmek sayfasında anlatılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir