Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Ecüş Görmek

Rüyada ecüş birini görmek neye çıkar?

Merhaba, rüyamda anneannemlerin evindeyiz ve anneannemlerin evinin arka odası var. O odanın karşısına bakan yerde bir ev var ve o evin balkonundan aşık olduğum kişiyi görüyorum. Onu yıllardır seviyorum fakat o beni bilmiyor. Her neyse onu beni gizli gizli izlerken yakalıyorum. Sonra camı açıp geriye doğru çekiliyorum. O sırada onun bir yardımcısı olduğunu fark ediyorum ve ben geriye çekildiğim için yardımcısının beni izlemek için iyice baktığını görüyorum. Sonra o sırada odaya bütün yakınlarım toplanıyor. Her neyse ben odadan çıkıp öbür odaya geçmeye çalışıyorum fakat bir şey sürekli bana engel oluyor. Odadan değişik siluetlerde varlıklar çıkıyor bana engel olanların bunlar olduğunu anlıyorum. O an rüyada olduğumu anlıyor ve korunma sureleri okuyorum. Ayetel kürsi okuduğumda gitmiyorlar ama felak ve nas okuduğumda uzaklaşıp tekrar geliyorlar.

Her neyse bu şekilde evin içinde kendimi hole atıyorum ama bir yandan da bu rüyadan da uyanmalıyım diye düşünüyorum. O sırada küçük bir çocuk görüyorum holde ve bu bir tanıdığımın oğlu. Bu çocuğun alnının ortasında tam kaş ortasına yakın bir yerde 3. bir gözünün olduğunu görüyorum. Bu çocuk üstüme geldikçe korkuyorum çünkü çocuk üstüme geldikçe 3.gözü açıp kapanıyor ve gözün iç kenar kısımlarında dişler var sivri sivri. Bundan da kaçmaya çalışıyorum ve annemi yatarken görüyorum onu uyandırıp anneme sarılıyorum. Anne uyanmam gerekiyor diyorum o ise bana “sakin ol, bunu sadece sen görebiliyorsun” diyor. Sonra rüya içinde uyanıyorum. Ve yine aynı şeylerin benzerlerini yaşıyorum. Ek olarak bir kaç polisin sırf çocuğun bu halini bildiğimden beni tutuklarını görüyorum. Ve rüyadan uyanamadığımı fark ediyorum. Tekrar anneme gidip sarılıp ağlıyorum ve öylece uyandım. Uyandığımda elim alnımdaydı ve garip bir ses duyuyordum. Direk tekli koltuğa baktım ve orada birinin oturduğunu hissettim. Çok korktum. Dakikalarca oraya bakıp durdum ve yine uyuyakaldım. Lütfen bunu yorumlar mısınız?

Rüyada ecüş birini görmek yorumu

Asu selam, sağlıklı rüya tabiri için hakkınızda bilgi vermelisiniz. Bu bilgileri vermediğinizde doğru analiz yapılamaz, kendiniz rüyadaki olayları birer birer araştırıp daha iyi yorum yapabilirsiniz. Bu rüyayı 15 yaşında birinin görmesi ile 25 yaşında birinin görmesinin yorumu arasında dağlar kadar fark vardır. Ben sadece aşağıda yazacaklarım kadar yardımcı olabilirim.

Rüyada platonik aşkı yani karşılıksız sevdiği insanı görmek reel hayatta rüya sahibi insanın gerçek sevgi ve aşka muhtaç olduğunu, sevmek ve sevilmek istediğini ifade eder. Rüyada izlendiğini görmek gerçek yaşamda rüya sahibinin bazı tereddütler içinde olduğunu, yapamayacağını sandığı bir takım konulardan uzak durduğunu gösterir. Bu tür bir düşünce yapısı kişinin içe kapanmasına, yeteneklerini tam olarak kullanmamasına, potansiyel gücünü değerlendirememesine sonuç olarak başarısızlık ve mutsuzluğa sebep olur. Bunun farkında olup ona göre tedbir almak gerektiğine tabir edilir. Rüyada varlık görmek kişinin yaşamının kontrolü ve yönü hakkında bilgi verir, varlıklar gerçek yaşamınızın kimi şartlar ya da kimse tarafından kontrol edilmekte olduğunu ifade eder.

Rüyada üç gözlü birini görmek çevrenizde gizli güçleri çok güçlü olan birisinin bulunduğunu ve bu kişiden size yarar, destek geleceğini temsil eder. Ecüş eğri büğrü, yamuk, düzgün olmayan anlamındadır. Rüyada eğri büğrü, yamuk, düzgün olmayan, ecüş bir şey görmek bu rüya kişinin kendine inancını kaybetmiş olduğunu, giderek artan bir güvensizlik bunalımı içinde olduğunu sergiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir