Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ecza Dolabı Görmek

Rüyada Ecza Dolabı Görmek Neye Çıkar?

Rüyamda evimizin balkonunda çamaşır serilen kurutucu üstünde büyük kalın ve mavi ciltli bir defter gördüm. Defterin sayfaları beyazdı, yanlız ilk sayfalarında siyah renkte yazılar vardı. Defterin mavi kapağı kapalıydı bende açmadım, zaten rüyamda burada bitti.

İkinci bir rüya daha gördüm, bununla bağlantılı olabilir diye yazıyorum. Rüyamda banyodaydım. Babam mutfaktaki ecza dolabını banyoda duvara çakmıştı, ecza dolabının içi ilaç kutularıyla doluydu. Bende tuvaleti kullanıyordum. Kendi kendime “bu ecza dolabını babam buraya getirmiş yeri burası değildi” dedim, içten içe sinirlendim ve öfke duydum. Ruh halim; sinirli ve öfkeliyim. Gece hiç uyumadım bu rüyaları gece 3 den sonra gördüm. Tasvirini bekliyorum.

Rüyada Ecza Dolabı Görmek Nasıl Yorumlanır?

Değerli okurum, ilk önce lütfen rüyada balkon görmek sayfasını inceleyin, böylece rüyanın balkonda geçmesinin bazı ipuçlarını bulabilirsiniz. Rüyada defter görmek kişinin iş hayatının çok yoğun olduğuna ve karşısına çıkacak olan fırsatları iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret ederken, defterin ciltli olması yani ciltli defter görmek bu başarıya ulaşmak için daha disiplinli, düzenli çalışmak gerektiğine delalet etmekte, renginin mavi olması ise bunların sonunda huzur bulacağınıza işarettir. Bilindiği gibi mavi huzurun simgesidir.

İkinci rüyada banyoda olmanız rahatlamak istediğinizi, üstünüzdeki bazı bazı yüklerin sizi yorduğunu göstermektedir. Rüyada ecza dolabı görmek rüya sahibinin uyanık hayatta sağlık konusunda bazı endişeleri olduğunu işaret eder. Bu endişeler kendi sağlığı ya da sevdiği değer verdiği birinin sağlı konusunda olabilir. Ecza dolabından ilaç almak kişinin bir sağlık endişesi hakkında karanlık kalan bir şeyi aydınlatmak, o konuda yeni bilgiye ulaşmak için bir adım attığını / atacağını temsil eder. İçi karışık, düzensiz, kirli, tozlu veya eski bir ecza dolabı görmek rüyayı görenin taşıdığı bazı sağlık sorunları nedeniyle iç dünyasının allak bulak olduğuna delalet eder.

Aslında mutfakta duran ecza dolabını babanın rüyada getirip banyo duvarına takması ve senin de bu duruma öfkelenmen aslında gerçek hayatta seni rahatsız eden bu sağlıkla alakalı kaygıların belki de babandan, onun davranışlarından kaynaklandığını ifade etmektedir. Az kaygılı günler dilerim.

“Rüyada Ecza Dolabı Görmek” için bir yanıt

Sağolun sayın admin bu kadar kısa sürede rüyama cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.Ne kadar güvenilir bir insan olduğunuzun ve işinizi nasıl ciddiyetle yaptığınızın da bir kanıtıdır.
Tabii bizlerede işinize verdiğiniz değerden belki daha fazla değer verdiğinizi gösterir.iyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir