Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Eczacı Birini Görmek

Rüyada bir eczacı görmek neye çıkar?

Merhabalar, ben rüyamda gerçek hayatta az da olsa tanıdığım eczacı bir çocuk beni ailemden istemeye geliyordu. Ailesi çok iyi insanlardı, benim ailemle hemen kaynaştıklarını gördüm. Onlar beni istemeye geldiklerinde ben banyo yapıyordum, karşılarına çok geç çıktım, çocuktan çok ailesine ısındım ve kabul ettim. Sonra söz kesildi, daha sonra hiç alakasız uçsuz bucaksız masmavi bir denizin sahilindeyiz, benle kız kardeşim sonra sözlendiğim çocukta geliyor, evlendiğimizde neler yapacağımızdan bahsediyoruz, çok mutluyuz değişik bir rüyaydı.

NOT: rüyamda gelinlik görmedim, genelde gelinlik gördüğümde ya da birinin evlendiğini gelinlikle gördüğümde gerçek hayatta ya deprem oluyor ya da biri vefat ediyor. Gönderen İrem.

Rüyada eczacı birini görmek yorumu

İrem merhaba,

Gönderdiğin rüya aslında beyninin bir iyileştirici fonksiyonu, kendini iyi hissetmen için olmasını istediğin şeyleri yansımasıdır ve büyük ihtimalle bu rüyayı gördüğünde kendini iyi hissettin.

Diğer konuya gelirsek, rüyada gelinlik gördüğünde deprem olması veya birinin vefat etmesi tamamen bir tesadüftür. Ne batı kültüründe, ne doğu kültüründe gelinliğin deprem ya da vefatı temsil etmesi yoktur. Rüyanın unsurları: eczacı, kız istemek, banyo yapmak, sözlenmek, deniz sahili, gelinlik, deprem, vefat.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir