Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eczacı Görmek

Rüyada eczacı neye delalet eder?

İyi günler, ölmüş annem ile bir eczanedeyim. Annem hasta gözüküyor ama ayaktayız. Annem devamlı kapıya bakıyor birde bana, sanki birisinin gelmesini bekler gibi. Benden korktuğunu fark ediyorum. Sonra eczanede bir odaya giriyor, bende arkasından koşarak gidiyorum bu sırada eczacı bayan “telaşlanma, bırak dilediği gibi hareket etsin” diyor. Annem o odada alt çamaşırlarını çıkarmış, çıplak yere oturmuş, gözünde göz kapakları arasından kan sızıyor, üst kısmı giyinik idi. Hala benden korku içindeydi. Şaşkındı. Hemen uyandım. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Rüyada eczacı görmek yorumu

Dilek selam, rüyanda ölmüş anneni görmüş olman ondan almış olduğun kıymetli değerlerin farkında olman gerektiğini ve onu çok özlediğini göstermektedir. Rüyada eczane görmek sıkıntılı bir durumun iyileşmesi için bir sürenin geçmesi gerektiğini gösterir, düşünme tarzı ve davranışları doğru bir şekilde yeniden düzenlemek gerektiğini belirtir. Eczaneye girmek rüyayı gören kişinin hayatının ani bir olayla birden değişeceğini işaret eder, hiç aklından geçmeyen bir durumla karşılaşacağına rivayet edilir.

Rüyada eczacı görmek iyileşmeye işaret eder. Burada kastedilen iyileşme sadece sağlık yönünden değil, hayatın tüm alanlarından birinde iyileşmeyi temsil eder. Eczacı ise bu iyileşmeye vesile olacak birini temsil eder. Rüyada eczacı olduğunu görmek kimseden bir yardım görmeden tek başına ve sadece kendine güvenerek girilen bir işten başarı ile çıkmaya ve çok sevineceği müjdeli bir haber almaya işaret eder.

Rüyada gözden kan gelmesi rüya sahibi kişi hakkında samimiyet konusu ile ilgili gerçeği görmek istemediğini, görmemezlikten geldiğini simgeler. Rüyanın devamında gelişen olaylar yaşamının manevi yönü konusunda mesaj vermekte belki de inanç ya da ibadet durumunu gözden geçirmek gerektiğini anlatmaktadır. Bu tür rüya genellikle kişinin yoğun manevi sıkıntı yaşamakta olduğu dönemlerde ortaya çıkmakta ve güçlü inanç ile Allah’a sığınmak, olumlu düşünmek ve dua ile bu durumdan çıkacağınıza yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir