Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eczane Görmek

Rüyada eczane neye işarettir?

Rüyamda oğlum küçük beyaz taburede oturuyordu. Birden mini kamyonet oğlumu altına aldı kafasını göremiyorum, adama ne yaptın diye bağırıyorum fakat adam hareketsiz, göz bebeğinin beyazı balon gibi şişmiş dışarıda. Ben tüm gücümle kamyonetin altından oğlumu çıkarıyorum. Hiç ağlamıyor, kucaklayıp, eczane buluyorum.

Kafası gözle görülür bir şekilde şişmeye başlıyor ve kırmızı bereler oluşuyor. Eczanede eczacıya “buz var mı” diyorum? kare şeklinde, jelli mendil gibi bir şey veriyorlar. Eczacının verdiği mendili başına koyuyorum. Sonra oğlumu bütün gece kucağımda gezdiriyorum, uyandığımda çok korktum.

Rüyada eczane görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada eczane görmekRüyada eczane görmek rüyayı gören kişi için rahatsızlık duyduğu bir konuda iyileşme amacıyla bir süre geçmesi anlamına gelir ki bu sadece sağlık konusu olmayabilir. Kişiyi rahatsız eden bu durumun halledilmesi için doğru düşünme ve davranışları yeniden düzenlemek gerektiğini belirtir. Eczaneye girmek rüyasında bir eczaneye giren kimsenin hayatı birden değişebilir. Hiç aklından geçmeyen güzel durumlarla karşılaşabilir şeklinde rivayet edilir. İlaçlarla dolu böyle bir yere girdiğini görmek olaylı, maceralı bir yol olarak yorumlanır.

Rüyada eczaneden ilaç almak rüya sahibinin birini ya da bir şeyi kontrol altında tutmak istediğini, bunu başarmakta zorluk çektiğini ve bu nedenle yaşadığı stresten dolayı kendini çevresine karşı yabancılaşmış hissettiğini anlatır. Aradığı ilacı bulamamak rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir uyum süreci yaşadığını ya da bir uyum sorunu yaşadığını gösterir ve aynı zamanda kişinin sabrederek bu durumu atlatacağına işaret eder. Nöbetçi eczane aramak psikolojik açıdan kişinin kendini bir durum karşısında çaresiz hissettiğini ya da hayatın bir yönünü ihmal etme yüzünden bir sıkıntı yaşadığını gösterir, kişinin bir öz analiz yapıp nerede hata yaptığını tespit etmesi gerektiğine yorulur. Rüyada ecza deposu görmek, ecza deposunda çalışmak, ecza deposunda çalıştığını görmek işlerinizin çok yoğun olacağı bir döneme girmekte olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Eczane Görmek” için bir yanıt

Ruya gorup uyandim, saat sabahin 5:30 size yaziyorum: eczane gibi bir yerdeyim yanlis siparis gelmis medika malzeme. İrsaliyesiyle beraber geri yollayacağım, bir seyler yazmak icin kagit aradim kucuk kagitların hepsi karalanmis. Birinin uzerinde gebelikle ilgili bir yazi vardi burusturup atim, calisan kiz diyor ki “lazim o”. Bende tekrar yerden alip duzeltip yerine koyuyorum. Baska kagit buldum ama masanin ustu islakti kagitta islandi. Kiz bana o malzemenin bir parcasini gosterirken bakiyorum icinde kirli su var ana bu zararli atman lazim diyorum. Sonra da aksam olmus 2 hafta once ayrildigim kisi uzerinde kirmizi tisortle geliyor ama beni gorunce (ben de gormezikten gelip kafami ceviriyorum ama o fark etmedi) sanki yoluna devam eder gibi uzaklasiyor. Bu arada ne olduysa midem bulandi kusmak uzereyken agzimda tutup tuvalete gidiyorum. Yalinayak tuvale kocaman duslari var ama cok temiz. . gidip kustum ve uyandim. Hemen size yazdim. lutfen yorumlar misiniz? cok sag olun, var olun, Selametle kalin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir