Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Eda Yapmak

Rüyada eda yaptığını görmek ne demek?

Merhaba, Ben 34 yaşındayım. Garip bir haldeyim. Halk ve ilişkilerde çalışıyorum. Ruyamda sevdiğim bir erkek arkadaşım evime gelmiş. Ev bahçe içinde. Erkek arkadaşımın gelmesine annem kızmıyor. Hatta o da sevgi gösteriyor. Onun kabullenilmiş bir hali var. Arkadaşım eşofmanlı. Ben arkadaşımı sürekli bağrıma basıyorum, kolumla onu sarıyorum açıkçası eda yapıyorum. O çok mutlu. Sevinçten ayakları yerden kesilmiş.

Bahçeye çıktığımızda kar yağmış olduğunu görüyoruz. Arkadaşım karlara uzanıyor. Ben yine onu şımartacak kadar bir çocuk gibi seviyorum. Sonra onun burnu doluyor. Karda hasta oluyor. Eve giriyoruz. Birden onu takım elbisesini giymiş görüyorum. Bana iki tane 100 TL uzatıyor. Ben almıyorum. Anneme uzatıyor. Alması için ısrar ediyor “yiyecek alırsın bize” diyor. Annem alıyor. Arkadaşım sandalyeye oturuyor. Birden parası gitti diye üzüldüğü ve bir daha gelmeyeceği hissine kapılıyorum ama aslında öyle olmayacağını da biliyorum. Rüyam burada bitiyor. Yorumlarsanız sevinirim. Hoşça kalınız.

Rüyada eda yapmak tabiri

Yeşim merhaba

Rüyada erkek arkadaşını görmek, onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz hususunda bilgiler verir. Bakınız erkek arkadaş rüya tabiri sayfası.
Onun evinize gelmiş olması, onunla aranızda geçenler, sizin gerçekte onunla daha yakın olma hayalinizi göstermektedir.

Rüyada mevsiminde yağan kar yağışı iyiye yorumlanır, hayırlıdır. Bu rüyalar hayatın güzel yönde değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların biteceğini haber verir, bolluk ve bereket içinde yaşayacağınıza işarettir. Rüyayı gören kişinin bir sürüncemede kalan işi varsa onun biteceğine yorulur.

Rüyada eda yapmak, eda yaptığını görmek rüyayı gören erkek ise zengin olmak için aşırı gayret sarf ettiğinizi, kadın ise kendini partnerine beğendirme konusunda sorunlar yaşadığınızı gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar önünüzde sizi şaşırtacak ve sevindirecek gelişmeler olacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir