Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Edepsiz Görmek

Rüyada edepsiz birini görmek neye çıkar?

Rüyamda çocukların bahçede kavga seslerini duyuyorum ve camdan bakıyorum. Oğlum komşunun oğluyla kavga ediyor ve “camdan kavgaya son vermelerini söylüyorum” ayrılıyorlar, farklı çocuklarla oynamaya devam ediyorlar. Sonra rüyamda komşumun sesini duyuyorum, kadın bahçeye inmiş oğlumu sıkıştırmış sanki bir tokat atmış.

Camdan seslenip “ne yapıyorsun, neden çocuğa vuruyorsun” diyorum, komşum çok edepsiz bir tavırla “çocuğuna sahip çık, bak oğluma vurmuş” diyor bende “onlar çocuk, önce tartıştılar bakın şimdi oynuyorlar, sizin başkasının çocuğuna vurma hakkınız yok” diyorum ama kadın tam bir edepsiz “çocuğuma vurana bende vururum” demeye devam ediyor. O gerginlikle uyandım, sanki gerçek gibiydi. Rabbim inşallah böyle insanlarla karşılaştırmaz. Bu rüyada ne anlam çıkarmalıyım? teşekkürler.

Rüyada edepsiz görmek tabiri

Sema merhaba, rüyanda gördüğün bu olay maalesef gerçek hayatta çok sık karşılaşılan bir durum çünkü ortalık gerçekten edepsiz, saygısız, kaba, anlayışsız, cahil insanla dolu. Gerçek yaşamında böyle bir olay yaşadın ya da şahit olduysan veya böyle bir davranış bekliyorsan bu rüya onun yansımasını gösterebilir. Öte yandan;

Rüyada edepsiz birini görmek o kimseden normal yaşantınızda da hoşlanmadığını belirtir ve o kişiden her an bir kötülük beklediğini anlatır. Bu rüya çoğu zaman kişinin gerçek hayatında etrafında edepsiz biri olduğunda ortaya çıkmaktadır. Rüyada kendinin edepsiz olduğunu, edebe aykırı işler yani edepsizlik yaptığını görmek sizin görüş ve düşüncelerinizi etrafınıza zorla ve baskı kullanarak kabul ettirmeye çalıştığınızı belirtir. Bu zorbalıktan, kaba kuvvetten ve terbiyesiz hareketlerden bir an önce vazgeçin manası taşır. Rüyada kaba saba birini görmek de aynı şekilde yorumlanır.

“Rüyada Edepsiz Görmek” için bir yanıt

Rüyada sevdiği kızdan tokat yemek
Merhaba. Ben 18 yaşındayım ve bir okul hayatım var. Rüyamda ise okulda sınıfın içindeydim ve sınıfa 2 yıldır aşık olduğum açılamadığım kız geldi, ona yaklaştım sırtının üstüne elimi koydum sonra bana tokat attı ve sonra pardon diyerek beni yanaktan öptü. Rüyanın sonraki kısmı ise garip, sonrasında okul kantinine iniyorum herkes kısır yiyor. Arkadaşlarımda orada ve sevdiğim kızla sevgili olan arkadaşımda orda ona da selam verdim geçtim bir masaya oturdum ve masada hem lise arkadaşlarımı hemde eski ilkokuldan bir arkadaşımı gördüm, sohbet ettim. Rüya sonlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir