Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eğer Görmek

Rüyada eğer görmek ne demek?

Rüyamda 2 tane kahverengi at gördüm ve birisi atların yanına gidip atların eğerine açmış güzel kırmızı gül taktı. Nedir acaba bunun anlamı. Özgür.

Rüyada eğer görmek yorumu

Rüyada kahverengi at görmeniz, reelde uyumun ve mükemmelliğin bir araya gelişini temsil eder. Uyanık yaşamınızda mükemmelci yönünüz ile uyumlu olmayı bir araya getirmeyi başardığınızı önünüzde büyük başarılar olduğunu temsil eder. Atın üstünde eğer görmek, büyüklük, güç ve şerefi temsil eder. Birinin gelip atların eğerine kırmızı gül takması gerçek hayatta size ilgi duyan ve bunu size göstermek isteyen birinin varlığını gösterir.

Eğer almak, Yeni bir eğer aldığını gören rüya sahibinin zengin biriyle evleneceği ya da eline miras, yüklü para, mülk geçeceğine yorumlanır. Eğerin kırılması, kırık eğer, Sahip olduğu eğerin kırıldığını gören kişi ise eşinin ya da kendisinin rahatsızlanacağını işaret eder. Rüya sahibi kendini yeni eğer üzerinde görür ise bol kazanca sahip olacağına ve her işte başarı sağlayacağına yorumlanır. Eğer kaybetmek, Eğerini bulamayan yani kaybetmiş gören kişinin, eşinden ayrılacağı şeklinde de yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir