Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada eğilmek

Rüyada eğildiğini görmek neye gelir?

Rüyamda bir bayrammış ama hangi bayram bilmiyorum. Rahmetli babaannemi ziyarete gidiyoruz, elini öpmek istiyorum, eline doğru eğiliyorum ama babannem elini vermiyor, beni soğuk bir şekilde öpüyor, ağlamamak için kendimi zor tutuyorum çünkü babaannemi çok ama pek çok severdim. Bunu nasıl yorumlarsınız?

Rüyada eğilmek görmek yorumu

Meliha selam, rüyada bayram gününde olduğunu görmek bolluğa ve berekete, kaybedilen bir şeyin bir şeyin geri gelmesine yorulur, hayırlı bir rüyadır. Rahmetli babaanneyi görmen onu çok özlediğini ve aynı zamanda şu anda içinde olduğun bir sorunun çözümü için akıl danışacak güvendiğin birine ihtiyaç duyduğunu gösterir. Rüyada eğilmek yeni durumlara uyum sağlama yeteneği anlamına gelir ve eğildiğini görmek kişinin bir geçiş dönemi yaşadığını, bu dönemi üstün uyum yeteneği sayesinde kolay atlatacağını simgeler. Özellikle öne eğilmek kişinin yeni bir şeyler yapmak için şevk sahibi olduğunu temsil eder. Rüyada eğilen birini görmek ise rüya sahibinin çevresinde üstün uyum yeteneğine sahip insanlar olduğunu ve onlardan öğrenilecek bazı şeyler olduğunu simgeler.

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek rüya sahibinin günlük yaşamında kendini anlatma konusunda sıkıntıları aşacağını işaret eder. Ancak babaannenin elini vermemesi dolayısıyla elini öpememiş olman ise bu sıkıntıların bir süre daha devam edeceğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir