Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Eğitim Görmek

Rüyada eğitim görmek ne demek?

Rüyamda askeri bir eğitim merkezinde askeri eğitim alıyorum, elimde uzun namlulu bir silah var, kışlayı çeviren duvarların orada eli silahlı 2 kişi var, diğer asker arkadaşlara işaret ediyorum ve onları yakalıyoruz, başka iki kişi daha oluyor bundan çatıda gizlenmiş ve bize hedef almış bir vaziyetteler.

Bir kişi ile yukarı çatıya onları yakalamaya çıkıyoruz. 1 tane mermi kullanıyorum teröristler sıkıştığı için teslim olmayı kabul ediyorlar. Teröristleri de alıp aşağıya iniyoruz, elimde bir telefon vardı, sevdiğim varmış ondan telefon bekliyormuşum. Bu arada ailelerimizde eğitim alanlarında imiş, onlara kızıyorum “tehlikeli içeri girin” diye sonra uyanıyorum. Keşke hiç uyanmasaydım, hayalim hep asker olarak görev almaktı. Her sınava girsem de olmadı olmuyor.

Rüyada eğitim görmek tabiri

Bir askeri birlikte eğitim yaptığını veya takım halinde bir caddeden geçtiğini görmek çalıştığınız yerde sevildiğinizi gösterir. Bakınız asker rüya yorumu sayfası. Rüyada eğitim almak, eğitim aldığını, yeni bilgi edinmek için arzunuzu ve daha fazla gayret gösterme kararlılığınızı simgeler.

Rüyada elinde telefon ile sevdiğinden telefon beklemek ise aslında uzaktan beklediğiniz bir telefon ya da haber olduğunu ve bunu alacağınızı göstermektedir.

Rüyada eğitim konusunda diğer yorumlar

Rüyada eğitim vermek ya da bir konuda birilerine eğitim verdiğini görmek rüya sahibi kimsenin yakınında yardıma veya onun yol göstermesine gereksinim duyan ve desteğine muhtaç olan bazı kişiler olduğunu ve çevresine bakıp onları tespit etmek ve onlara yardımcı olmak gerektiğine yorumlanır.

“Rüyada Eğitim Görmek” için bir yanıt

Eğitim aldığını görmek
Rüyamda ben tren istasyonundaki bir işle ilgili eğitim alıyormuşum. Staj için bizi tren istasyonuna götürmüşler. Ama hiç iyi eğitim vermedikleri için kendi kafama göre hareket ediyorum. Trenler yaklaşırken kolumuzu kaldırmamız gerekiyormuş. Bir trenin yaklaştığını görüyorum; kolumu kaldırıyorum makiniste ama zamanı ayarlayamadığım için kolumdaki saati hızla sıyırıyor tren ve kolum kopuyor. Ama kan yok ve hiç acı hissetmiyorum. Daha sonra başka bir tren geliyor yine aynı şeyler oluyor diğer kolum da kopuyor. Yine kan ve acı yok. Oradaki görevliler biraz daha geride durmamız gerektiğini söylüyor. Oradaki sağlıkçılara gösteriyorum “yarın ameliyat olursun bir şey olmaz” deyip bana gün veriyorlar. Bende hiç acı hissetmeden etrafımdaki insanlara gösteriyorum gün boyu “bakın kollarım yok” diye. Sonra annemi arıyorum yanıma gelsin ameliyat olacağım diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir