Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Eğitimli Köpek Görmek

Rüyada eğitimli köpek neye işaret eder?

Rüyamda eski gecekondumuzda evin arkasındaki boşlukta annem ve ben dururken yanımıza birileri geldi. Yanlarında bir köpek vardı. Köpek eğitimli ve büyüktü. Adam bize köpeğin eğitimli odluğunu göstermek için köpeğe ‘oğlum yere tükürdü o’ diye beni gösterdi. Köpek beni ısırmaya yeltendi. Ben korkarak köpeği ittim. Ama adam “bir şey olmayacak” dedi. Köpek gerçekten de canımı acıtmadan sadece uyarmak için bacağımı ağzına aldı. Ben sonra ona ‘tamam tükürmedim ben’ dedim, okşadım ve bıraktı. Sonra köpeği aldık, neye işarettir?

Rüyada eğitimli köpek görmek neye yorumlanır?

Melek selam, rüyada köpek görmek sezgi, dostluk, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. O köpeği almanız ise çevreniz tarafından takdir edilen meziyetlere sahip olduğunuzu temsil etmektedir.

Rüyada eğitimli köpek görmek, çevrenizde size yol gösterecek, onlara her zaman güvenebileceğiniz dostlarınız olduğunu gösterirken, onların görüş, düşünce ve tecrübelerine her zaman değer vermek gerektiğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada köpek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Eğitimli Köpek Görmek” için 2 yanıt

Rüyada balkonda köpek görmek neye işarettir
Salondayım balkonda bir köpek var ( Sarı güzel bir köpek, ben normalde köpek beslemiyorum) havlıyor ama kötü niyetli değil dikkatimi çekmeye çalışıyor ve beni oturduğum koltuğun arkasına bakmam için yönlendiriyor.
Bu arada kuş sesi de geliyor. Koltuğun arkasına baktığımda iki tane kuş görüyorum biri ölmüş diğeri de onun başında resmen ağıt yakar gibi ötüyor.
Takma isim : bsrgzm
Yaşınız : 23
Cinsiyetiniz : Bayan
Medeni durum : Bekar
Mesleğiniz : Danışman
Ruh haliniz : İyi hissediyorum kendimi

Rüyada balkon görmek Arzu, Yüksek statü, Prestij, Sosyal çevreyi simgeler. Sizin prestij ve yüksek statü aradığınız anlamına gelir. Ayrıca, sosyal çevrenizi genişleteceğiniz, yeni insanlarla kuracağınız diyalog ve bağlantıları işaret eder.
Köpek dost demektir. Köpekler rüyada sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacağınızı gösterir. Rüyadaki köpeğin durumu, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir.
Rüyanızda gördüğünüz kuş, genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını ve sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada kuşlar, kuşu yakalamak, kuşu sevmek, kuşları beslemek, kuşun sesi, genellikle insanın iç dünyası ile ilgili mesajlar verir.
Rüyanızda ölü bir kuş görmeniz, kuşun ölüsünü görmek Gerçek hayatınızda kendinizi hapsedilmiş, hareket yeteneği kısıtlanmış duygusu içinde, karamsar olduğunuzu işaret eder. İdealler veya özgürlük umutlarında hayal kırıklığını gösterir. Aklınızı, sürekli sorunlar üzerinde yorup, kaygı verici düşüncelere saplandığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir