Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Egzersiz Görmek

Rüyada egzersiz ne demektir?

15 yaşındayım, normal bir hayatım var, ben rüyamda kendimi bir süper kahraman olarak gördüm. Bir büyük otelin tepesinde kötü bir kız ile savaşıyordum, kızında özel güçleri vardı. Ben, sekiz senelik Furkan isimli arkadaşım ve tanımadığım bir kız, üçümüz kardeşiz,. Birde iki tane küçük kardeşimiz var. Biz üçümüz o kötü kızla savaşıyoruz, onlar bana “git kardeşlerimizi kurtar” diyorlar.

Ben gidip diğer iki kardeşimizi kurtarıyorum, otelden çıkıyorum küçük kardeşlerimle bir deniz kenarına gidiyoruz, kardeşlerimden birinin kolunda bir özür var, kolunu açamıyor, orada egzersiz yaparak bir şekilde onun kolunu iyileştiriyorum. O iyileşiyor, onları orada bırakıp birine emanet edip yeniden savaşmaya gidiyorum.

Tam otele girdiğimde o kötü kızı görüyorum ve savaşmak için otelin 12. katına çıkıyoruz “diğer iki kardeşim nerede” diyorum, “gökyüzünde olabilirler” diyor ve orada uyanıyorum. Ben bu rüyayı birine anlatmasaydım içimde kalırdı, ben hep böyle çok uzun rüyalar görüyorum, sizce bu rüyanın anlamı ne olabilir?

Rüyada egzersiz yapmak yorumu

Melissa merhaba, Görmüş olduğun rüya tan bir gençlik rüyası olup, kişinin gelişimini ifade etmekte, kendini tanıma faaliyetini yansıtmaktadır. Burada iki anan unsurun anlamını açıklayacağım.

Rüyada süper kahraman olduğunu görmek rüyayı gören kişinin çok gelişmiş bir hayal yeteneği olduğunu gösterir ve bu yeteneğini olumlu kullandığı sürece hayatında bunun faydasını göreceğine işaret eder.

Rüyada egzersiz görmek veya egzersiz yapmak, rüya sahibi kişinin gerçek hayatında sağlık konusunda bazı endişeleri olduğunu gösterir. Rüyada birine egzersiz yaptırdığını görmek kişinin bazı durumlar karşısında haklarını veya yetkilerini yeteri kadar kullanmadığını veya kullanamadığını gösterir, başarılı ve mutlu olmak için buna dikkat etmek gerektiğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir