Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada ehliyet kursu görmek

Rüyada ehliyet kursu neye delalet eder?

Rüyamda ehliyet kursuna gidiyormuşum, bir gün kursta ben dersteyken eski sevgilim kursa beni görmeye geliyor. Sonra onun evine gitmişiz, ailesiyle masanın etrafında oturuyoruz, ben o benden ayrıldı diye çok sinirliyim kızgınım rüyada da. Onun elinde bir telefon var ve mutlu, bana karşı çok iyi davranıyor, ben suratımı asmış olsam bile iyi davranıyordu. Sonra bana “yarın kursa birlikte gidelim” dedi, ben hiç cevap vermiyorum. Bir ara sinirli bir şekilde kalktım ve balkona çıktım, sonra geri döndüm yine oturdum, bu sefer yanıma geldi ve oturdu, telefondan bir şey sordu, bende cevap verdim.

Ondan sonra birden başka bir arkadaşımı (erkek ) yolda yürürken gördüm, konuştuk ve ona sarıldım, o çok şaşırdı anladım. Sonra aniden eski sevgilimin evleneceğini öğrendim. Bir kız arkadaşım var yanımda, onunla düğüne gittik, gelin odasına girdik, kıza çok iyi davranıyordum oda bana, o beyaz gelinliğini giydi, ben ise siyah bir elbise giydim. Siyah elbiseyi bana verende eski sevgilimin evleneceği kızdı. Dışarı çıktık alkışlıyorum, mutlu görünüyordum sonra eski sevgilim ve evleneceği kız kol kola geldiler, herkes alkışlıyordu, o arada uyandım, bunun anlamı nedir tam olarak anlatabilir misiniz.

Rüyada ehliyet kursu görmek yorumu

Cemile merhaba,

Görmüş olduğun rüyanın iki ana unsuru var; ehliyet kursuna gitmek ve eski sevgilini görmen.

Rüyada ehliyet kursu görmek rüya sahibinin grup davranışları hakkındaki durumu hakkında bilgiler verir ve ehliyet kursuna gittiğini görmek toplu hareket ederek grup gücü elde edeceğinizi simgeler.

Rüyada eski sevgilini görmen ve rüyada geçen olaylar hakkında detaylı bilgi için lütfen eski sevdiğini görmek yorumu sayfasını inceleyip oradaki bilgiler ve içinde bulunduğun ruh halini bir arada değerlendirip verilmek istenen mesajı tespit et.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir