Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ehliyet Kursuna Gittiğini Görmek

Rüyada ehliyet kursuna gittiğini görmek neye çıkar?

İyi günler, rüyamda bir arabadayim, tanımadığım bir kızla ehliyet kursuna gidiyoruz, çantamda ise Peygamber efendimizin kitabi var, o kitabi bir arkadaşıma hediye etmek için almisim. Tam arabadan cikacam eski bir arkadaşımı goruyorum, hemen yanisina gidip sariliyorum. Sonra ikimizde ehliyet kursunun kapisina doğru yuruyoruz, sag tarafimizda bir restorant var, restorantin önünde ise bir köpek var sokak kopegi.

Arkadasim onunla oynamaya basliyor, restorantin sahibi kızıp dışarı cikiyor, “buraya köpek getirmeyin” diye, ben ise arkadaşımı korumak için adama yanıt veriyorum “iste niye bagiriyorsun gormuyon mu sokak köpeği” diye. Sonra arkadaşıma soruyorum, “ya niye dokunuyorsun pistir kopek” oda bana diyor ki “eve mi gotursem kopegi” diye. Sizce rüyamın yorumu nedir? Rüyanın unsurları: ehliyet kursu, kursa gitmek, kuranı-ı kerim, restorant, lokanta, sokak köpeği, köpek.

Rüyada ehliyet kursuna gittiğini görmek yorumu

Merhaba,

Rüyalarınızı gönderirken hakkınızda bilgi vermelisiniz. Aksi halde sağlıklı açıklama yapılamaz yapmaya kalsakta sadece genel bilgiler olur. Pek çok rüya sahibinin cinsiyeti, yaşı, mesleğini tahmin edebiliyoruz. Sizin hakkınızda bu tahmini dahi yapamadık. bayan da olabilirsiniz, erkek te. Bayan olma ihtimaliniz biraz yüksek.

Rüyada sürücü kursu görmek , sürücü kurşuna gitmek, sürücü kurşuna gittiğini görmek toplu hareket ederek grup gücü elde edeceğinizi simgeler.

Rüyada kuran görmek , bütün iyiliklerin, güzelliklerin ve mutlulukların işaretidir. Çok hayırlı bir rüya olan Kuranı Kerim Tanrı tarafından korunduğunun ifadesidir.

Rüyada lokanta görmek çok istenilen işin gerçekleşmesi anlamındadır,

Rüyada köpek görmek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Rüyada kopekler, yaşamınızın ileri gitmesi ve başarı elde etmek için güçlü değerler ve iyi niyetli yaklaşımları sağlayacagınızı gösterir. Rüyadaki köpek ise, bu nitelikleri sergileyen hayatınızdaki birini temsil edebilir. Köpek rüyaları, aynı zamanda ihmal edilmiş ya da unutmuş olduğunuz, yeterince değerlendirmediğiniz bir beceriniz olduğunu gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir