Kategoriler
Zaman

Rüyada Ekim Ayını Görmek

Rüyada Ekim ayı neye delalet eder?

Ben Aysu 22 yasındayım, bir buçuk yıldır da bir diş hekimliğinde çalışmaktayım. Son bir haftadır dişle ilgili rüyalar görüyorum. Aslında genelde gördüğüm rüyalarımı pek hatırlamam lakin en son gördüğümü net hatırlıyorum.

Rüyamda tarih 15 Ekim imiş ve sol üst en arka dişimin çekilmesi gerekiyormuş, aletlerle önce kendim iyice dişimi oyuyorum sonra çıkaramıyorum ve yanında asistanlık yaptığım doktorum müdahale ediyor, dişi çıkarıyor. Rüyada dişimin kanlı halini de gördüm ve bu rüyamın ne anlama geldiğini bana tam teferruatlı anlatmanız beni aydınlatacaktır. Yardımlarınızı bekliyorum çünkü bu rüyanın pek hayır olmadığı yazmakta, tanıdığımız birinin vefatı söz konusu anlamında olduğu yazıyor. Lütfen bu konuda beni aydınlatır mısınız teşekkür ederim.

Rüyada Ekim ayı görmek tabiri

Aysu merhaba, rüyanın iki net hatırlanan unsuru var. 15 Ekim tarihi ve diş çekilmesi. Bu ikisi arasında direk bir bağ görülmüyor ama bu bulunabilir.

Rüyada Ekim ayı sizin gayretleriniz sonucu başarıya yaklaştığınızı simgelerken tam başarıya ulaşmak için doğru işlere imza atmak ve herkese umut bağlamamak gerektiğine yorulur. 15 Ekim tarihinin sizin için bir anlamı var mı araştırmalısınız.

Rüyada dişinin çürüdüğünü görmek, gerçek yaşamınızda sağlık ve / veya işinizin tehlikede olduğunu zannettiğini gösterir. Bu yanlış düşünceden kurtulmalı ve kötü kelimeler kullanmamalısınız şeklinde tabir edilir. Rüyada diş çektirdiğini görmek bir üzüntü verici haber alacağınıza yorumlanır ve hemen hemen tüm kültürlerde bu makbul bir rüya değildir.

Rüyada Ekim ayında olduğunu görmek bazen rüya sahibinin içinde bulunduğu yaşam şartlarından ve önündeki imkanlardan memnun olmadığını simgelerken aynı zamanda yaşam şartlarını iyileştirmek, maddi imkanlarını artırmak kısacası daha güzel bir hayata kavuşmak için gayret sarf ettiğini ve bunu başaracağını temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir