Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Eklem Görmek

Rüyada eklem görmek neye çıkar?

Merhaba ismim Meral, bekarım ve mesleğim muhasebeci ama şu an işsizim. Rüyamda 2 tane beyaz tuvalet görüyorum, kadın ve erkek tuvaletleri ayrı ama yan yanalar, ikisinin de yine içeride ortak kapısı var. Tuvalet camları öyle güzel manzaraya bakıyor ki. Yüksek tepede bir yerde. Affedersiniz tuvaletimi yapmıyorum ama girip çıkıyorum. Olduğu evde bembeyaz. Güya annem temizlemiş.

Neyse ben arada manzaraya bakıyorum derken zayıf çirkin bir erkek var rüyamda, güya askermiş sevmiyorum ama flört ediyorum, eklemlerinde bir hastalık olmuş ve bu eklem hastalığı yüzünden askerden ayrılmış, yürümekte zorluk çekiyor. Bembeyaz bir odada çocuk öpüşmek istiyor ama kaçıyorum. Sonra ev kalabalıklaşıyor. Biz beyaz bir odada koskoca boş bir yatakta sohbet ediyoruz ama ben hep manzaraya dışarı bakıyorum.

Rüyada eklem görmek tabiri

Meral merhaba, rüyan iki kısım ama bu iki bölüm arasında bir bağ yok bu durum gerçek hayatta kafanın iki konu hakkında karışık olduğunu ifade etmektedir. Rüyada beyaz tuvalet görmek yani tuvaletin temiz olması sağlık, temizlik ve rahatlığa dikkat çekerken manzarasının güzel olması ise rüya sahibinin başarılı ve saygı duyulan bir insan olacağı aydınlık, mutlu olacağı bir geleceği temsil eder, bakınız rüyada manzara görmek sayfası. Orayı annenin temizlemiş olması senin aydınlık geleceğinde annenin önemli bir rol oynayacağını ifade etmektedir.

Rüyadaki asker olması konusunda bilgiyi rüyada asker görmek sayfasında okuyabilirsin. Rüyada eklem veya eklemleri görmek hayatta başarılı olmak, hedeflerine bir an önce varmak için daha sıkı çalışmak ve işinize özen göstermek gerektiğini işaret eder. Eklemlerinin kırık veya çıkık olması rüyayı gören kişinin hayallerine ulaşmak için gittiği yolda karşısına büyük engel çıktığını ve onu aşmak için fazladan bir çaba göstermesi gerektiğini anlatır. Eklem ağrısı veya eklem hastalığı görmek rüya sahibinin önündeki zorlukları aşmak için gerekli gücü kendinde bulamadığını ifade eder.

Tüm bunlara karşılık o çocukla beyaz bir odada sohbet etmeniz bu sorunları, sıkıntıları veya zorlukları aşıp sonunda rahat ve huzura kavuşacağınızı işaret etmektedir.

“Rüyada Eklem Görmek” için bir yanıt

Merhaba ben 28 yaşındayım korkunç bir rüya gördüm eklem yerlerimin açıldığı ama hiç kan akmadığınu gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir