Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ekmeğin İçinde Yılan Görmek

Rüyada ekmeğin içinde yılan görmek ne demektir?

Merhabalar, rüyamda sandviç yiyordum, içindeki yeşilliklerin arasından yeşil bir yılan kafasını çıkardı. Rüyada hatırladığım tek yer bu. Ekmeğin içinde yılan görmek ne demek, oldukça ürktüm. Çok merak ediyorum. Yardımınızı rica ediyorum. Şimdiden teşekkürler. Hilal tarafından 22.04.2013 / 09:01 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ekmekte yılan görmek neye yorulur?

Hilal Merhaba, rüyanız ilk bakışta gerçekten çok ürkütücü ancak anlamı o kadar kötü değil. Rüyada sandviç görmek, gerçek hayatta iki, ikili, ikiz, ikilem anlamlarına işaret eder ve diğer eylemlerle birlikte yorumlanır. Rüyada sandviç yemek, yediğini görmek, yaşamınızın maddi ve manevi yönleri arasında güzel, huzurlu bir denge kurduğunuzu ifade eder. Rüyada yeşil yılan görmek, Büyük bir iç büyüme, iyileşme ve değişim ifade eder.

Sonuç olarak gördüğünüz rüya, hayatınızda maddi ve manevi bakımdan güzel bir denge içinde olduğunuzu ve yaşamınızda iyi yönde değişmeye devam ettiğinizi göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ekmeğin İçinde Yılan Görmek” için 4 yanıt

Rüyada ağzından yılan çıktığını görmek
Merhaba,
Ruyamda iki tane kisa seffaf bayagi ic kismi gözuken ve kafalarinin iki kenarinda da kirmizi renkler benekler olan yilanin agzimdan ciktigini ve sonra ferahladigimi gördum.
Esime anlattim bunu ruyamin icinde. sonra Afrikalı gelin ve düğün seremonisine şahit oldum. O kustugum cikardigim yilanlarin anneside vardi ama onun rengi bozdu. Guya ben onu aslinda önceden yutmusum onu almislar ve bu iki bebegi karnimda kalmis gibi bisey hissettim. Ama o anne yilan zaten disardaydi, ve is yerindeki birinin basinada guya bu olay gelmis. Normal bir seymis gibi konustuk aramizda. Ilginc geldi sormak istedim ne demek ki bu ? Tesekkur ederim.

Ağızdan yılan çıkması, ağzından yılan çıktığını görmek şifa, yükselen yaşam enerjisinin bir ifadesi olduğu gibi içinizdeki yaratıcı gücü doğru yönlendirme yeteneğine sahip olduğunuzu ve bunu kullanmanız gerektiğini işaret eder.

Merhabalar. Rüyamda ekmeğin arasında yılanın dilini gördüm, hareket ediyordu ama yılan görünmüyordu. Çok tiksindim. Ne anlama geldiğini merak ediyorum. Teşekkür ederim.

Çağrı merhaba, sayfada anlatılanlar yetersiz gelirse rüyada yılan görmek ve rüyada ekmek görmek sayfalarını da inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir