Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Ekmek Aldığını Görmek

Rüyada ekmek aldığını görmek neye işaret eder?

İyi günler. 1 ay önce fırından ekmeklerin arasından katmerli açık renkli ekmek almıştım. Dun akşamda ben 4 katlı binanın terasından gökyüzüne bakıyorum. Gökyüzünde kırmızı, beyaz, mavi kıyafetli insanların bulutların arasında bulutları yararak dans ettiklerini seyrederken, bulunduğum binanın bir yerinden kaykaydan kayıp gökyüzüne uçmaya çalışan bir bayanın bacak kısmının deniz kızı görünümüne girdiğini gördüm.

Bu esnada onu izlediğimi görünce gökyüzüne uçmaktan vazgeçip beni kovalamaya çalışırken bende binadan hızla koşarak iniyorum. O esnada ayakkabılarımın yukarıda ayağımdan çıktığını fark ediyorum, aşağıdaki bir beyden yukarıdaki ayakkabılarımı bana getirmesini rica ediyorum, ayakkabılarım gelmeden uyanıyorum.

Bir şey daha söylemek istiyorum, ben sürekli gökyüzünde beyaz bulutların arasında değişik insanların farklı şekilde hareket ettiklerini görüyorum, bu rüyalarla sanki bana mesajlar veriliyormuş gibi hissediyorum. İlk olarak 25 yaşındayken gök yüzünden seccade ve karanfiller indiğini görmüştüm.

35 yaşında eşimi gökyüzünde bir büfede çalışırken gördüm. 41 yaşında gökyüzünde havai fişekler patlar gibi arapça yazıyla “bismillahirahmanirrahim” ve “allah muhammed s.v” yazıyordu. 44 yaşında beyaz bulutların arasında rekli kıyafetli at arabası kullanan ve gülüşen kadın erkek bir çok insan gördüm. Şimdi de yukarıda anlattığım rüyayı gördüm, şu anda yaşım 47, bu rüyaların bir anlamı var mı? lütfen açiklarsanız sevinirim. Gönderen Semra.

Rüyada ekmek aldığını görmek nasıl yorumlanır?

Semra merhaba, bu inanılmaz güzellikteki rüyaları bizimle paylaştığın için teşekkür ediyorum. Öncelikle son soruna yanıt vereyim; “bu rüyaların bir anlamı var mı?”, evet var! ve çok önemli bilgiler vermekte.

Rüyada Ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür. Rüyada ekmek almak, ekmek aldığını görmek bolluk, bereket, maddi rahatlama işaretidir.

Rüyanızın asıl konusuna gelirsek, Rüyada farklı kıyafetler giymiş insanları görmek ya da onların farklı figürlerle uçtuklarını görmeniz yaşamınızdaki değişim, dönüşüm veya gelişimi simgeler. Ancak sizin durumunuz biraz daha özel ve sizdeki değişim, dönüşüm ve / veya gelişimin manevi yönü daha kuvvetli.

Kelimeleri seçerken dikkatli olmaya çalışıyorum, çünkü konu çok hassas.

İlk olarak 25 yaşındayken gök yüzünden seccade ve karanfiller indiğini görmüştüm.
Rüyada seccade görmek Bekarlar için iyi huylu biriyle çok güzel evlilik yapılacağına, evliler için bolluk, ferahlık işaretidir. Rüyada karanfil görmek neşe ve sevinci ifade eder. Lütfen düşünün o yıllarda neler yaşadınız?

35 yaşında eşimi gökyüzünde bir büfede çalışırken gördüm.
Bu rüya, o yaşta eşinizin iş kurması veya iş değiştirmesini işaret etmiş olabilir mi?

41 yaşında gökyüzünde havai fişekler patlar gibi arapça yazıyla “bismillahirahmanirrahim” ve “allah muhammed s.v” yazıyordu.
Yaşamınızda manevi bakımdan en yüksek zenginliğin yaşandığı dönemi ifade edebilir.

44 yaşında beyaz bulutların arasında renkli kıyafetli at arabası kullanan ve gülüşen kadın erkek bir çok insan gördüm.
Çevrenizde sevinçli bir kalabalık ( yaşamınızda önemli yer tutan nisan, düğün, mezuniyet ) oldu mu?

Son gördüğünüz rüya ise yaşamınızda ulaştığınız kişisel gelişimin son noktasını göstermekte, artık insanları çok daha iyi tanıdığınızı, onların farklı yönlerini görebildiğinizi, bazen insan tanımaktaki hünerinizin karşınızdaki rahatsız edebildiğini simgelemektedir.

Lütfen düşüncelerini ekleyiniz. Bu bilgiler benim için çok önemli. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ekmek görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Ekmek Aldığını Görmek” için 4 yanıt

Rüyada farenin ekmek götürdüğünü görmek
Ben rüyamda farenin duvar dibinde dik duran ekmeği götürdüğünü gördüm, bu ne anlama geliyor? yorumlarsanız sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Gördüğünüz rüya rızkınızda gözü olan, ya da hırsız birine karşı uyanık olmanız gerektiğini hatırlatan önemli bir rüyadır.

Rüyada ekmek almak
Ruyamda suan oturmadigimiz yollarini bilmedigim bir yerde yasiyoyormusuz ekmek almaya cikiyorum ama cebimde para yok. Tam o sirada arkadasımin abisi geliyor parayı unuttugumu soyleyince 10 tl veriyor 3 ekmek alıp cikiyorum. Lütfen yorumlar misiniz
Vermis oldugunuz mail adresine gonderilemedigi icin buradan yazmak zorunda kaldim.
Gamze0134 tarafından 28.01.2013 / 11:25 tarihinde gönderilmiş

Rüyada ekmek görmek Nimet, Fırsat, Yaşamın Temel ihtiyaçlarını simgeler. Ekmekler aç ve susuzluğun sona ermesi, manevi tatminsizliklerin bitişi, yaşam sevinci sembolüdür.
Rüyada ekmek almak, aldığını görmek bolluk, bereket, maddi rahatlama işaretidir.
Rüyada arkadaşınızın abisinden para almanız ise gerçek hayatta her başınız sıkıştığında size yardım edecek, destek verecek dostlarınız olduğunu simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir